gebe
  1. reyyan_melek

reyyan_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

Konu, 'Gebelik' kısmında reyyan_melek tarafından paylaşıldı.

üstüne görme üstüne görmede hamilelik ne zaman belli olur görme yaşayanlar arkadaşlar hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı?Benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra ilk olarak kahverengi bir akıntım oldu.ondan sonraki gün 2 gün süren bir kanamam oldu.3. gün kanama bitti ama ara ara kahverengi akıntı geliyor.daha test yaptırmadım erken diye düşünüyorum ve aslında hamilelik beklemiyorum.çünkü eşimle korunuyorduk(geri çekme yöntemini kullandık)ama yinede adet dönemimdeki düzensizlik ve bu kahverengi akıntı beni şüphelendirdi.çünkü normalde adetim düzenli ve tam 7 gün sürer.mide bulantım baş dönmem felan yok ama sadece halsizlik ve sürekli uyuma hissi var.bu neden olabilir.böyle bişey yaşayan veya duyan arkadaşlar varsa yardım etsin lütfen.idrar testi yaptırmak için çok erken diyolar.sonuç vermezmiş.kan testide şuan bazı nedenlerden dolayı yaptırmak istemiyorum.nolurr acil cevap bekliyorum..<!-- google_ad_section_end -->

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    kahverengi leke genelde kist göstergesidir..ben de korunmayı bıraktığım ilk aylarda adetim bir hafta gecikirdi ve kahverengi leke şeklinde adetim 3-4 günde ancak sökülürdü.. çatlamamış yumurtların sebebp olduğu kistler yapıyor genelde bu kahverengi lekeyi...
    bazen de hormonal sebeplerden olabiliyor ...

3. reyyan_melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl yani tehlikeli kistlerden dolayı mı oluyor be leke?bende daha önce hiç olmamıştı.yani üstüne görme değildir diyorsun öyle mi?

4. uyuzmuyum_neyim:)

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    hayır yanlış anladın ..korkma tehlikeli kist değil ..bir dahaki adetine kendiliğinden kayboluyor genelde ...ya kadınlarda her ay bir yumurta oluyorya ..bazen bu yumurtalar çatlamıyor ve folikül kistine dönüşüyor ...
    o da kahverenegi leke yapıyor ,adetin sökülmesi yani adet kanamasının tam anlamıyla gelmesi zorlaşıyor 3-4 gün süryor hepsi bu ..korkulacak bişey değil yani ..
    bende de olmuştu öteki ay kendiliğinden vucut atıyor onu zaten ..
    yerleşme kanamasında da kahverengi leke olabiliyormuş ama bilmiyorum inş. hamilesindir...

5. reyyan_melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın canım bilgilendirdiğin için.tamam şimdi anladım.inşallah en kısa zamanda belli olur çok merak ediyorum hamileliktenmi yoksa senin dediğin durumdan dolayı mı?bakalım 1 hafta sonra idrar testi yaparım.belki belli olur

6. uyuzmuyum_neyim:)

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim ...ALLAH gönlüne göre versin inş. hakkında hayırlısı olsun ...

7. reyyan_melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün test yaptım ama negatif çıktı.demekki senin dediğin durumdan dolayı adetim öyle olmuş.bebek düşünmüyoduk daha ama yinede üzüldüm.kim bilir bebek isteyince ve böyle negatif çıkınca nasıl üzülünür:(

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben temmuzda düşük yaptım. kalp atışını hiç görmedik küçücük kesesini görrdük ama. doktor 3 ay korun dedi sonra denemeye başlayın olmazsa aşılama deniycez dedi. adetlerim rahat 7 gün sürüyordu ama bu ay 15inde oldum 17 sinde bitmişti bile bu üstüne görme olabilirmi?? kanamam çok yoğun değildi ki normalde çok olurdu.??? test yapsam çıkarmı ki??

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cevap yazan olurmu ki??? sabırsızlıkla bekliyorum

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhabalar arkadaşım,
    Senin durumunda tarih olarak erken ya, benimde başıma geldi bu olay ama, senin ki tarih olarak erken. Yani üstüne adet görmüşsün demek için erken. Bence biraz daha beklemen gerekiyor. Bende burayı dışarıdan takip ediyorum. Umarım üstüne görmüşsündür ve umarım hamişsindir :)

11. sumsuk

sumsuk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım üstüne görme dediğin olayda kan gelmez sadece kahverengi pembe akıntı gelir oda günlük pedi bile zor kirletir eğer senden kan geldiyse hamile deilsin

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sen böylemi hamile kaldın?? tarih erken demişsin ne demek biraz beklememmi lazım açıklarmısın

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internette normal kanamaya yakın olabileceğini okudum ve bir tanıdığım hamile olduğunu öğrendiğinde 4 aylıktı adet zamanlarında kanaması olmuş ve hiç anlamamış!!

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

15. merwe16

merwe16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar,bana yardım edin ne olur,normalde 2 ocak adet günüm ama ben bugün idrar testi yaptım pozitif çıktı hemen hastaneye gidip kan testi yaptım negatif cıktı,ve 7 saat önce pembemsi bi kanamam oldu cok az miktarda devamı gelmedi tuvalete cıktıkca geliyo ped koydum bulaşmadı bile.normalde böyle olmazdı adetim.bide idrar testlerinde pozitif cıkınca yanılma olmuyo diye biliyorum ne yapmalıyım,üstüne görmüş olabilirmiyim

üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  2. Bebeğinizde Görme Problemi Var mı?

Bebeğinizde Görme Problemi Var mı?

Her ne kadar yeni doğmuş bir bebeğin ilk fiziksel muayenesinde belirgin bir görüş ya da işitme kusuru olup olmadığını kontrol etmek muayenenin önemli bir bölümünü oluşturuyor ise de, erken bebeklik döneminde bazı duyusal problemlerin belirlenememesi de az rastlanır şey değildir. Problem, çoğunlukla bebek konuşmasını geliştirebiliyor ya da hantal görünüyor ise anne ve baba tarafından sonradan...
  3. Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç...
  4. Acillllll  Cvp Bekliyorum

Acillllll Cvp Bekliyorum

neo-penotran forte L 7 vajinal ovül (fitil)Kullanmaya başladım fakat vajinal bölgeye yerleştirdikten sonra krem şeklinde geri aktı her fitilde böyle geri akıyormu acaba geri akması normalmidir bilgi verirseniz sevinirim...
  5. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...

Sayfayı Paylaş