gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üstüne görmek ne anlama geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba yeni evliyim,Evliliğe alışmaya çalışıyorum.Geçen gün komşular geldi biri gebe. Üstümne görme diye birşeyden bahsetti çay servisi sırasında dinleyemedim de nedir üstüne görme acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Üstüne görmek Halk arasında üstüne adet gördüğü için hamileliğini geç fark ettiğini söyleyenler çok fazla olur bu gibi durumlarda üstüne gördüm denir.Bir kadının hamile olduğu halde adet kanamasına benzer bir kanama yaşaması mümkün müdür? Halk arasında üstüne görmek olarak adlandırılan durum gerçekten de söz konusu olabilir mi, yoksa kanamalar başka nedenlere mi bağlıdır.
    Hamile kadınların %25'inde ilk üç ayda hafif vajinal kanama veya lekelenme görülebilir. Çoğunlukla lekelenme herhangi bir soruna işaret etmez.

üstüne görmek ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlaç kutularının üstündeki terimler ne anlama geliyor?

İlaç kutularının üstündeki terimler ne anlama geliyor?

Adrenokortikal steroid Böbrek üstü bezi hormonu Analjezik Ağrı dindirici Analjezik,antiinflamatör Romatizma iltihap için Antidepressant Karamsarlığa karşı Antidiabetik Şeker hastalığı için Antihipertensif Tansiyon düşürücü Antihistamin Alerjiye karşı Antikonvulsant Kaslarda istem dışı kasılmaları önleyici Antipiretik Ateş düşürücü...
  2. Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?
  3. Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar ben rüyamda geçen sene trafik kazasında vefat eden bir arkadaşımı gördüm nerden girdi rüyama bilmiyorum ve bu rüyanın tabirini merak ediyorum Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yorumlayın rüyamı
  4. rüyamda ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor

rüyamda ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor

Bu gece rüyamda ölmüş ninemi gördüm acaba rüyada ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor acaba yardım eder misiniz :(
  5. Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma çekişrdeği görmek, hurma çekirdeğini rüyada görmek, hurma çekirdeği Sevgili melekler, mahkemelik bir kimsenin rüyasında bir hurma çekirdeği görmesi; Kur'an-ı Kerîm'de geçen bazı âyetlerin işaretine göre; o kimsenin mahkemede delil getirerek haklı olduğunu ispatlayacağına ve hasmı karşısında mahkemeyi kazanacağına delalet eder. Rüyada hurma çekirdeğinin görülmesi; bazen de...

Sayfayı Paylaş