gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üstüne görmüş olabilir miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben 3 aylık evliyim bu ayın 8 inde regl oldum tam gününde gece 11 de ama 10 u sabahı adetim bitti araştırdım üstüne görmek diye bişey varmış aceba olabilirmi benim durumumda olan varmı normalde 6 gün sürer ve çok yogun olurum ama 2 gün çok az oldu bu ayın 12sinde kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi muallaktayım aceba varmıdır.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Kan testi doğru sonucu vermiştir diye düşünüyorum, çünkü günlük değerleri bile kanda tespit edebiliyorlar bu durumda yinede size önerim bir hafta sonrasında içiniz rahat etsin diye bir daha kanda baktırabilirsiniz..

üstüne görmüş olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Anne Adayı Kanunlara Göre Kürtaj Olabilir mi ?

Her Anne Adayı Kanunlara Göre Kürtaj Olabilir mi ?

kürtaj, ne demektir, bebek aldırmak hakkında, hangi şartlarda, ne zaman, yasakları varmı, engel olan durumlar nelerdir Her isteyen istediği zaman kürtaj olabilir mi ben bunu merak ettim meleklerim ve araştırmaya karar verdim. Diyelim ki istemsiz hamile kaldınız bu bebeği aldırmanız gerekiyor ama unutmamalı ki kanun var adalet var hangi şartlar altında bu kürtajı gerçekleştirebilirsiniz ?...
  2. size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?

size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?

kızlar bana göre acil olan konu ilk gebeliğinde üstüne görme denilen yerleşme kanaması olmayanlar ikinci gebeliğinde üstüne görme yaşanırmı benim özel günüm 10gün sürerdi 7gün sürdü bana çok az geldi sat2 şubat idi sizce hamilemiyim ne olur evet deyin çok acilllllllll
  3. Üst Dişlerdeki Ağrı Sinüzit Olabilir....

Üst Dişlerdeki Ağrı Sinüzit Olabilir....

Sinüzit Sebepleri Diş Ağrısı Sinüzit Olabilir Diş ağrısının birçok nedeni olabilir...Bunlardan biri de sinüzit...Onun için diş ağrılarınız hafife almadan acilen dr a görünmekte fayda var...İşte diş ağrısı ve sinüzit arasındaki ilşkiyi konu alan yazımızı okuyun... Üst dişlerdeki ağrı sinüzit olabilir Yaygın bir problem olan sinüzit ne gibi belirtiler gösterir? Toplumda en fazla...
  4. Üstüne mi görüyorum

Üstüne mi görüyorum

Kızlar merhaba ayın 10 unda gelmesi gereken Reglm 3 ünde geldi önce beyaz akıntı pembe snraki gün kahverengi.. Kasık krampı şeklinde ağrım oldu oturduğumda bile kasıklarım acıyordu ve normal de 7 gün sürerdi 5. Gün temizlendm acaba üstünemi görüyorum bu şekilde olup hamile kaldığını öğrenen varmı
  5. Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Hanımlar merhaba Aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır 8 buçuk aylık evliyim, uzun zamandır bebek istiyoruz. En son reglim 6 aralık tarihinde gerçekleşti gecikme üzerine ocak ayında doktora gittim fakat ultrason da gebelik goremedi beta HCG ise 2.0 çıktı doktordan 6 gün sonra lekelenme seklinde kahverengi akıntı oldu ve 4 buçuk 5 gun gün sürdü hala regli olmadım herhangi...

Sayfayı Paylaş