gebe
  1. İlge

İlge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Üstüne mi görüyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında İlge tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba ayın 10 unda gelmesi gereken Reglm 3 ünde geldi önce beyaz akıntı pembe snraki gün kahverengi.. Kasık krampı şeklinde ağrım oldu oturduğumda bile kasıklarım acıyordu ve normal de 7 gün sürerdi 5. Gün temizlendm acaba üstünemi görüyorum bu şekilde olup hamile kaldığını öğrenen varmı

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Mens zaman zaman geriye gelebiliyor.Mevsim dönüşleri,stres rahim kaynaklı bir sorun yada gebelik.Bence olaslıklı yorum almayı beklemeyin tedbiren test yapın.Lakin gebe olduğunuzu düşünmüyorum 5 günlük mens olmuşsunuz.

Üstüne mi görüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm canlılar baktıklarında aynı şeyi mi görüyorlar?

tüm canlılar baktıklarında aynı şeyi mi görüyorlar?

Her canlının gözü ve görme sistemi, onun yaşadığı hayata uygun olarak gelişmiştir. Gece veya gündüz mü yaşadıkları, av ile mi beslendikleri, kara, hava veya deniz canlısı mı oldukları insanı hayrete düşürecek bir şekilde gözlerinden anlaşılır. İnsan dış dünyayı üç boyutlu görebilen yani sağ ve sol gözü cisimleri eş zamanlı algılayabildiği için derinlik hissi olan nadir canlılardandır....
  2. Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Kabuslar, canavarlar, korkunç olaylar ve korkutucu olaylarla dolu tedirgin edici rüyalardır... Çoğumuz bu durumları yaşıyoruz.Çoğu insan, özellikle sabahın erken saatlerinde kabus görür. Bu olayın ara sıra gerçekleşmesi önemli bir sorun değildir.Ama sık sık olduğu zaman bu gerçekten hayatımızı etkilemeye başlar. Kabus bozukluğu olan kişilerin kabuslarla ilgili ciddi problemi olur. Kabus...
  3. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  4. üstüne görmüş olabilir miyim?

üstüne görmüş olabilir miyim?

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben 3 aylık evliyim bu ayın 8 inde regl oldum tam gününde gece 11 de ama 10 u sabahı adetim bitti araştırdım üstüne görmek diye bişey varmış aceba olabilirmi benim durumumda olan varmı normalde 6 gün sürer ve çok yogun olurum ama 2 gün çok az oldu bu ayın 12sinde kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi muallaktayım aceba varmıdır.
  5. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş