gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ustura Kemal Dizisi Jenerik Şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ustura Kemal dizisi ezelede dli gönül ezele şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başrollerinde Oktay Kaynarca, Emre Kınay ve Naz Elmas 'ın paylaştıkları Ustura Kemal dizisi heyecanla izlenmeye devam ediyor. Show Tvnin iddialı dizilerinden biri olan Ustura Kemal 'in jenerik müziği de çok beğeniliyor. Bu sayfamızda sizlere Ustura Kemal jenerik şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele 'nin sözlerini paylaşmak istiyoruz...

Ustura Kemal Ezelede Deli Gönül Ezele Şarkı Sözleri

Ezelede Deli Gönül Ezele,

Kapılmışım bir vefasız güzele,

Kurudu bağlarım döndüm gazele,

Sararıp solduğum umurunda mı?

Başıma vurduğum umurunda mı?

Sararıp solduğum umurunda mı?

Ustura Kemal Dizisi Jenerik Şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel

Ezel

Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?
  2. Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

dizilerdeki gelinlikler ezel azad gelinlik azad gelinlik azadın gelinliği ın gelinliği Açıkca söylemek gerekirse ben Ezel dizisini hiç izlemedim...Ama nette gezinirken dizideki Ramiz Dayının kızı Azad'ın Kerpeten Ali ile evlenirken giydiği gelinliği gördüm ve çok hoşuma gitti...Şimdi Azad'ın Vakko Wedding imzası taşıyan gelinliğini sizlerle paylaşıyorum...
  3. Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

oktay kaynarcanın söylediği umrunda mı sözleri oktay kaynarca umurunda mı ustura kemalin türküsü Sevgili melekler, çok yakında ekranlara gelecek olan Ustura Kemal dizisi fragmanında Oktay Kaynarca Umurunda mı türküsü hayli ilgi çekti. Biz de bu sayfamızda ustura kemalin türküsü sözlerini sizlerle paylaşalım istedik... Nazlı yar oturmuş gül gölgesine Katmış figanını bülbül sesine...
  4. Ezele de Deli Gönül Ezele Türküsünün Sözleri Bu Sayfamızda

Ezele de Deli Gönül Ezele Türküsünün Sözleri Bu Sayfamızda

Ezelede deli gönül ezele türküsünün sözleri Ezelede deli gönül ezele şarkı sözleri Sevgili melekler, yeni sezon dizilerinden Ustura Kemal 'de Oktay Kaynarc'nın bir kısmını seslendirdiği Ezelede deli gönül ezele türküsünün sözleri ile sizlerleyiz... Nazlı yar oturmuş gül gölgesine Katmış figanını bülbül sesine Ben yanar ağlarım onun nesine Perişan olduğum umurunda mı Ezele de deli...
  5. Ustura Kemal Dizisi De Reyting Kurbanı Oldu !

Ustura Kemal Dizisi De Reyting Kurbanı Oldu !

Bu konu; ustura kemel dizisi yayından kaldırıldı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting kurbanı diziler birer birer ekranlara veda ediyor. Geçtiğimiz hafta Suskunlar dizisinin yayından kaldırılmasının ardından Ustura Kemal dizisinin de yayından kaldırılmasına karar erildi. İşte detaylar.. Yeni yayın döneminde büyük umutlarla başlayan Ustura Kemal, reytinglerde...

Sayfayı Paylaş