gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ustura Kemal'in Dillere Destan Nara Sözlerini Biliyor musunuz ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ustura Kemalin Nara Sözleri
    Meşhur Nara Sözleri Ustura Kemal

Sevgili melekler, yeni yayın döneminde ekranlara gelecek olan Ustura Kemal dizisi bildiğiniz üzere daha önce çizgi roman olarak gazetelerde yer alıyordu. Meşhur kabadayı Ustura Kemalin Nara Sözleri de az çok herkesçe bilinir. Bilmeyenler için işte Meşhur Nara Sözleri Ustura Kemal karşınızda :D:D

Oktay Kaynarca’nın Başrolünü oynadığı Ustura Kemal dizisinde Kaynarca'nın attığı nara herkesi etkiliyor. İşte o naranın sözleri:

Fesimiz Kaş Üstünde Püskülü Saçak

Ceketi Omzumda Belimde Kuşak

Bir Yanımda Tabancam Bir Yanımda Bıçak

Eeeeeeeeyyyyt Ulan Var mı Ulan Bana Yan Bakan!

Ustura Kemal'in Dillere Destan Nara Sözlerini Biliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dillere destan lahana diyeti

Dillere destan lahana diyeti

Lahana diyeti en kısa yoldan kilo vermek için ideal. Bu mucizevi besini mutlaka keşfedin. Her derde deva Zayıflama ve selüloitleri yok etme özelliği bulunan beyaz lahana, aynı zamanda antioksidan özelliğine sahip olduğundan, bağırsak kanserini önleyici gücü var. Kan şekerini düşürme ve dengeleme özelliğinin yanı sıra, kan dolaşımını düzenler, hormonları dengeler. Enfeksiyonlara karşı...
  2. Eda Özülkü - Dillere Destan

Eda Özülkü - Dillere Destan

Uğruna canım ölmeli mi Bu kadar üstüne gitmeli mi Ne malum olur ya sever diye Koca bir ömrü tüketmeli mi Vah yazık bana olmaz olsada Toz pembe masallar Çılgınım sana anla ben sana Onun için bu telaş Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana dayalı köşkleri vaadet Tadına doyulmaz Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana boyalı sözleri...
  3. Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak ya biliyor musunuz

Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak ya biliyor musunuz

Kızlar aylardır fragmanları dönüyor Ustura Kemal dizisinin istemese de insan merak sarıyor acaba Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak uzamadı mı bu fragmanlar:S
  4. Türk Dil Bayramını Biliyor musunuz ?

Türk Dil Bayramını Biliyor musunuz ?

Türk Dil Bayramı İle İlgili Bilgi Türk Dil Bayramıyla İlgili Bilgi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere milletçe kutladığımız bazı milli bayramlar var. Bunların içinde pek te bilmediğimiz biri var ki Türkçemizin önemi ve anlamı ile ilgili. Biz de bu sayfamızda sizlere Türk Dil Bayramı İle İlgili Bilgi vermek istiyoruz... İstanbul'da Dolmabahçe Sarayında toplanan Birinci Türk Dil...
  5. Nar Kabuğunun Faydalarını Biliyor musunuz?

Nar Kabuğunun Faydalarını Biliyor musunuz?

nar kabuğu nasıl kullanılır, nar kabuğu, nar kabuğunun faydaları Sevgili melekler, kış aylarının en kıymetli meyvelerinden birisi olan narın faydaları hakkında artık hepimiz bilgi sahibiyiz. Ancak nardan ziyade narın kabuğunun da son derece büyük faydaları olduğunu biliyor muydunuz? İşte nar kabuğunun faydaları, kullanım alanları ve tüketiliş şekli hakkında bilgiler... Nar, bağışıklık...

Sayfayı Paylaş