gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Üşüme Gebelik Belirtisi Sayılır mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hamilelik Belirtileri Üşüme Üşüme Hamilelik Belirtileri

Sarı akıntı, pembe akıntı, mide bulantısı gibi gebelik belirtileri ardından bu sayfamızda da hamilelik belirtileri üşüme hakkında sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız sevgili melekler...

Hamile olduğunu düşünen bayanlar özellikle akşamları aşırı üşüme hatta titreme oluyorsa hamilelik erken belirtisi olabilir.

Tabi bu belirtinin dışında diğer belirtilerinde olması ve en önemli gebelik testinin pozitif çıkmasıdır.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    ay titan bende çk üşüym yoksa bende mi hamişim:)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hakkında hayırlısı olsun Ceylinn :)

4. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    amin canm ama inşallah hayırlısı ve sağlıklı şekilde hamişimdir inşallah:)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim bes yasinda oglum var.6aydir da korunmuyoruz ikinciyi istiyoruz ama heray ayni husrani yasiyoruz.bu ay beyaz akintim cogaldi.usume var titreyecek derecede.adetime uc gun var ama test almaya korkuyorum.asiri istah acilmasi var.sanki hic doymuyorum.ayrica karnimda ara ara hafif agri ve ara ara bel agrisi.bunlar belirti olabilirmi.ilk hamileligimde hemen hamile kalmistim ve alti haftalikken bulantilar ve kusma ile anlamistim.allahim saglikli ve hayirlisini nasip eder insallah..

6. Ahhhh

Ahhhh Forum Okuru

Merhaba, ben de ikinci gebeligim için çalışıyorum.adet günüm bugün.çok düzenli adet oluyorum.çok usuyorum. Vücut isim da çok düşük.34.4 .dort gün önce gebelik testi negatif çıktı.ve hiç adetim gecikmez.

7. ayshemerwe

ayshemerwe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bence üşümek bu kadar önemli bir belirti değil. hala adet oluyor fakat üşüyorsan bu hamile olduğunu değil sadece üşüdüğünü belki de başka hastalıklarının olduğunu gösterir.

8. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mens olamadan da üşüme titreme halsizlik olur.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz.Gecikmeniz olduğu taktirde test yapın

Üşüme Gebelik Belirtisi Sayılır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamberi rüyada gören gerçekte görmüş sayılır mı

Peygamberi rüyada gören gerçekte görmüş sayılır mı

Peygamberi rüyasında gören bir kişi gerçekten onu görmüş olabilir mi, yani bu şeytanın vesvesesi olabilir mi? Yani şeytan bu hususta bizim içimize birşey düşürür mü sağolun.
  2. Bayılma ve Baş Dönmesi Hamilelik Belirtisi Sayılır mı ?

Bayılma ve Baş Dönmesi Hamilelik Belirtisi Sayılır mı ?

Hamilelik Belirtileri Bayılma Nedenleri Hamilelik Belirtileri Baş Dönmesi Bayılma Sevgili melekler, anne adaylarının en çok merak ettiği konulardan biri hamilelik belirtileridir. Hamilelik belirtileri baş dönmesi bayılma merak edilen durumlardan biridir. Bebek sahibi olmak isteyen meleklerimize ve sayın misafirlerimize daha önce paylaştığımız gebelik belirtileri regl gecikmesi adlı...
  3. gebelik belirtisi

gebelik belirtisi

arkadaşlar merhaba ben de yeniyim benim adetime 2 hafta kala meme ucumda acı var 2 aydır klomen kullandım acaba hamilemiyim bide geceleri ter basması oluyo cevaplarınızı bekliyorum
  4. Üşüme gebelik belirtisimi?

Üşüme gebelik belirtisimi?

Gebeliğin ilk belirtileri sabah kusmaları ve adetin gecikmesidir. Hormonel değişimlerden kaynaklanan fiziksel ve psikolojik değişimler başlar. Yorgunluk, halsizlik ve göğüslerde hassasiyet diğer belirtilerdir. Gebelik döneminin başlarında kabızlık, sık idrara çıkma, mide yanması ve hazımsızlığı, kasıklarda ağrı gibi şikayetler sıkça görülür. Bel çevresi kalınlaşmaya başlar. Bu belirtiler...
  5. BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

ALT KARIN BÖLGESİNDE ŞİŞLİK VE BICAK SAPLANIRCASINA AĞRILAR OLUŞMAYA BAŞLADI SİZCE HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ BİR HAFTA OLDU ERKEN Mİ PSİKOLOJİK Mİ ÇÖZEMEDİM AMA BEL AĞRIYLA KASILMALAR SIKLAŞTI .:D

Sayfayı Paylaş