gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

üşürsem evim olur musun?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? mihengim, turnusol kağıdım olur musun? yüreğimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim?
    kapılar kapandığında kapım, yollar aşındığı vakit y***** saklanmak istesem duvarım olur musun? özgürlüğüm ve mapushanem?

dağın tavşanı, çölün ceylanı, gecenin hayalleri bağrına bastığı gibi beni bağrına basar mısın? şak şak yarılsa bile gökten umudunu kesmeyen kıraç tarlalar gibi umut bağlar mısın bana? gitmek istersem kanatlarım olur musun? kalmak istersem ayağımda prangam?

kavmim beni terk ederse ve ben kavmimden kaçarsam, bir kez arkana bakmadan arkamdan gelir misin?

ot bitmeyen bir vadide yalnızca Allah´a emanet edip gidersem, sen de beni kınamaksızın O´na güvenir ve say eder misin?

denizimde fırtınalar çıktığında limanım olur musun?karanlık bastırdığında deniz fenerim, hava açınca yıldızlarım olur musun; bulutlar göğü kapladığında pusulam?

üşürsem evim olur musun? yorganım, ana kucağım? çölümde vaha olur musun? vahamda hurma ağacım?

hurilerim olur musun? kudret helvam ve bıldırcınım? soğanda sarımsakta gözüm yok, tih çölü sürgününde gözüm yok. ateş almaya gidersem, kırk vakit sonra dönsem bile aynı yerde beni bekliyor olur musun?

ümidimi kaybettiğim anda ümidim, neş´emi kaybettiğim zamanlarda coşkum, kalbim işgale uğrarsa halaskârım ve rehberim olur musun?
    arkadaşım,
    yoldaşım,
    sırdaşım,
    enîsim,
    huzûrum,
    sürûrum,
    nûrum,
    zînetim,
    nîmetim,

cennetim olur musun?

alinti

üşürsem evim olur musun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmansız Amel Olur mu ?

İmansız Amel Olur mu ?

Selam melekler, İman tam olarak nedir, imansız amel olurmu bu sorumu yanıtlarsanız sevinirim. Sağolun Allah, cümlenizden razı olsun herkese iyi ramazanlar dilerim.
  2. Aşkta gurur olur mu??

Aşkta gurur olur mu??

Ahh aşk uğruna ne dizeler ne hayaller ne gözyaşları dökülmüştür..2 kişilikken melek :asigim: solo oluverince keleksin mübarek.. peki meleklerim sizce aşkta gurur olur mu? evetse ya da hayırsa neden? bence aşkta gurur olmaz..tabi meseleye bağlıdır aslında bir ayrılık durumunda,iki tarafta aşkı yaşıyorsa gurur vız gelir gibi gibi geliyor bana :) bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yupis
  3. Evde Diş Taşı Temizliği Olur mu Nasıl Olur ?

Evde Diş Taşı Temizliği Olur mu Nasıl Olur ?

evde diş taşı temizliği evde diş taşı nasıl temizlenir Sağlıklı bir vücut için beslenmemizin ilk durağı olan ağız ve diş sağlığı çok önemlidir melekler :) Diş sağlığımızı korumak için elbette ki onları temiz tutmamız gerekir. Ancak zaman zaman oluşan diş taşları için de bazı işlemler yaptırmamız gerekebilir. Diş hekimleri tarafından yapılan diş taşı temizleme işlemini acaba evimizde...
  4. evde fesleğen yetiştirmek istiyorum olur mu ?

evde fesleğen yetiştirmek istiyorum olur mu ?

Merhabalar, bazı restaurantlarda masaların üstünde ve evlerin balkonlarında görüyorum mis gibi fesleğen kokuları geliyor. Acaba ben de evde fesleğen yetiştirebiklir miyim, yardımcı olabilir misiniz

Sayfayı Paylaş