gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Üşüyorum kapama gözlerini

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Seni anlatabilmek seni İyi çocuklara, kahramanlara Seni anlatabilmek seni
    Namussuza, halden bilmeze
    Kahpe yalana

Ard arda kaç zemheri
    Kurt uyur kuş uyur zindan uyurdu
    Dışarda gürül gürül akan bir dünya
    Bir ben uyumadım
    Kaç leylim bahar
    Hasretinden prangalar eskittim
    Saçlarına kan gülleri takayım
    Bir o yana
    Bir bu yana

Seni bağırabilsem seni
    Dipsiz kuyulara
    Akan yıldıza
    Bir kibrit çöpüne varana
    Okyanusun en ıssız dalgasına
    Düşmüş bir kibrit çöpüne

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin
    Yitirmiş öpücükleri
    Payı yok apansız inen akşamlardan
    Bir kadeh bir cigara dalıp gidene
    Seni anlatabilsem seni
    Yokluğun cehennemin öbür adıdır
    Üşüyorum kapama gözlerini

alıntı

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Üşüyorum kapama gözlerini
    Yüregine saglik, güzeldi canim :)

Üşüyorum kapama gözlerini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün En Az GözLeRiN KaDaR ÜşüYoRuM

Bugün En Az GözLeRiN KaDaR ÜşüYoRuM

Bu gün bir başka hüzün yüklü gözlerimde* bir başka bakıyorum dünyaya* bir umut desen yok* gözlerinin sanki ışığı sönmüş* ısıtmıyor eskisi gibi yüreğimi* sorun ben miyim yoksa* yoksa sıkıldın mı aşkımdan* sendemi vazgeçeceksin daha başlamadan; Kilitli kapılar arkasından çıkardım bende güzel kalan ne varsa; senin için* yağmur olup yağmak istedim pıhtılaşmış hayallere* ezberimde tükenmiş...
  2. Üşüyorum...

Üşüyorum...

Bir Coşku Var İçimde Bu Gün Kıpır Kıpır Uzak Çok Uzak Bir Yerleri Özlüyorum Gözlerim Parke Parke Taş Duvarlarda Açılıyor Hayal Pencerelerim Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum Kekik Kokulu Koyaklardan Aşarak Güvercinler Ülkesinde Dolaşıyor Bir Çeşme Başı Arıyorum Yarpuzlar Arasında Kendimi Bırakıp Mis Gibi Nane Kokuları Arasında Ruhumu Dinlemek İstiyorum Zikre...
  3. ÜşÜYoRuM

ÜşÜYoRuM

DÜŞLERİME KAR YAĞIYOR ÜŞÜYORUM... Gece yıldız gibi kayıyor avuçlarımdan düşlerime kar yağıyor, üşüyorum. şimdi ay ışığını biriktiriyorum gözlerimde, senin gözlerine sunabilmek için bir gün. yüreğim buruk, içim ezik, gözlerim dolu, gözlerim ıslak, hasretin öyle bir vurduki; vakit yok oturacak. Bir kıyıya atmalı şimdi kendimi bir arzu bir fırtını bir kaos yaşamalı. Gece...
  4. Kapama gözlerini....

Kapama gözlerini....

Çocukken geceleri yıldızlara bakardım… Başımı gökyüzüne kaldırır heyecanla yıldızları sayardım; kaçında aşk vardı, kaçından böyle görünürdü gökyüzü, kaçında denizler bu kadar güzel ve kaçında aşk maviydi… Yıllar sonra senin gözlerinde gördüm yıldızları… Gözlerinde o çocukluk heyecanımı yaşadım yeniden. Mavi denizleri, mavi gökyüzünü, mavi aşkı gördüm… Belki de onun için sen gözlerini...
  5. Bugün En Az Gözlerin Kadar Üşüyorum

Bugün En Az Gözlerin Kadar Üşüyorum

Bugün En Az Gözlerin Kadar Üşüyorum Bu gün bir başka hüzün yüklü gözlerimde, bir başka bakıyorum dünyaya, bir umut desen yok, gözlerinin sanki ışığı sönmüş, ısıtmıyor eskisi gibi yüreğimi, sorun ben miyim yoksa, yoksa sıkıldın mı aşkımdan, sendemi vazgeçeceksin daha başlamadan; Kilitli kapılar arkasından çıkardım bende güzel kalan ne varsa; senin için, yağmur olup yağmak istedim...

Sayfayı Paylaş