gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Üşüyorum Ver Düşlerimi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Üşüyorum ver düşlerimi

Sahipsiz sabahlarda uyandım,

Bir çocuk ağladı yüreğimde,
    Baharlarım yoruldu.
    Yokluğun sağanak,
    Günlerim yorgun,
    Gözlerimin rengi kaçtı,
    Gülüşlerim göç etti uzaklara.
    Kabuk bağladı yaralarım,
    Acılarımı büyüttüm sensizliğin savunmasız savaşlarında,
    Yasal olmayan hayaller ektim yüreğimin topraklarına.
    Kıyısız denizlere bıraktım kendimi,
    Ölümün içinde tekrar tekrar ölmek üzere.

Üşüyorum Ver Düşlerimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üşüyorum

üşüyorum

Sen uçurumsun tutunamam Tutsak düşer çığlıklarım Gözlerinin akşamında Oturur sana ağlarım Üşüyorum ödünç ver ellerini Üşüyorum üstüme ser yüreğini Sağ yanım dertli Sol yanım dertli Savur gönlüme yangının küllerini Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Gökhan Özen
  2. Üşüyorum ödünç ver ellerini

Üşüyorum ödünç ver ellerini

Sen uçurumsun, tutunamam. Tutsak düşer çığlıklarım, Gözlerinin akşamında.. Oturur sana ağlarım... Düğümlendim.. Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta, hiç çözülmeyecekmişçesine.. Bu kez her şey daha zor... Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana.. Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum... Bir daha düşersem,...
  3. Üşüyorum...

Üşüyorum...

Bir Coşku Var İçimde Bu Gün Kıpır Kıpır Uzak Çok Uzak Bir Yerleri Özlüyorum Gözlerim Parke Parke Taş Duvarlarda Açılıyor Hayal Pencerelerim Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum Kekik Kokulu Koyaklardan Aşarak Güvercinler Ülkesinde Dolaşıyor Bir Çeşme Başı Arıyorum Yarpuzlar Arasında Kendimi Bırakıp Mis Gibi Nane Kokuları Arasında Ruhumu Dinlemek İstiyorum Zikre...
  4. ÜşÜYoRuM

ÜşÜYoRuM

DÜŞLERİME KAR YAĞIYOR ÜŞÜYORUM... Gece yıldız gibi kayıyor avuçlarımdan düşlerime kar yağıyor, üşüyorum. şimdi ay ışığını biriktiriyorum gözlerimde, senin gözlerine sunabilmek için bir gün. yüreğim buruk, içim ezik, gözlerim dolu, gözlerim ıslak, hasretin öyle bir vurduki; vakit yok oturacak. Bir kıyıya atmalı şimdi kendimi bir arzu bir fırtını bir kaos yaşamalı. Gece...
  5. düşünün ve cvp verin...

düşünün ve cvp verin...

şuanda nerde ne şekilde olmak isterdiniz

Sayfayı Paylaş