gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Üşüyorum...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bir Coşku Var İçimde Bu Gün Kıpır Kıpır Uzak Çok Uzak Bir Yerleri Özlüyorum Gözlerim Parke Parke Taş Duvarlarda
    Açılıyor Hayal Pencerelerim
    Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum
    Hafif Bir Rüzgar Gibi Süzülüyorum

Kekik Kokulu Koyaklardan Aşarak
    Güvercinler Ülkesinde Dolaşıyor
    Bir Çeşme Başı Arıyorum
    Yarpuzlar Arasında Kendimi Bırakıp
    Mis Gibi Nane Kokuları Arasında
    Ruhumu Dinlemek İstiyorum
    Zikre Dalmış Her Şey

Güne Gülümserken Papatyalar
    Dualar Gibi Yükselir Ümitlerim
    Güneşle Kol Kola Kırlarda Koşarak
    Siz Peygamber Çiçekleri Toplarken
    Ben Çeşme Başında Uzanmak İstiyorum
    Huzur Dolu İçimde
    Ben Sonsuzluğu Düşünüyorum
    Ey Sonsuzluğun Sahibi, Sana Ulaşmak İstiyorum
    Durun Kapanmayın Pencerelerim
    Güneşimi Kapatmayın
    Beton Çok Soğuk, Üşüyorum...

Muhsin Yazıcıoğlu...

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Üşüyorum...
    süper harika ... bu şiire bayılıyorum ben yaa saol canım benim emeğine sağlık yüreğine sağlık..

Üşüyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üşüyorum

üşüyorum

Sen uçurumsun tutunamam Tutsak düşer çığlıklarım Gözlerinin akşamında Oturur sana ağlarım Üşüyorum ödünç ver ellerini Üşüyorum üstüme ser yüreğini Sağ yanım dertli Sol yanım dertli Savur gönlüme yangının küllerini Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Gökhan Özen
  2. (D)üşüyorum…!!!

(D)üşüyorum…!!!

Bu gece Yüreğime aralıksız batan sözlerinin acısıyla , öfkenin kuşatmasında yazıyorum ,sahipsiz kırılganlıklarımı… Beni Dinle/me… Ne öncesini,ne de söyleyeceklerimi ,bu defa dinle/me… Sana doğru attığım her adımda, üstüme yıkılan duvarın altında kalmaktan, (ç)atışma içinde geçen dakikaların, gece boyu sinirini taşımaktan ,yoruldu ruhum… Oysa bu değildi ,içimde başlattığım seni kazanma...
  3. ÜşÜYoRuM

ÜşÜYoRuM

DÜŞLERİME KAR YAĞIYOR ÜŞÜYORUM... Gece yıldız gibi kayıyor avuçlarımdan düşlerime kar yağıyor, üşüyorum. şimdi ay ışığını biriktiriyorum gözlerimde, senin gözlerine sunabilmek için bir gün. yüreğim buruk, içim ezik, gözlerim dolu, gözlerim ıslak, hasretin öyle bir vurduki; vakit yok oturacak. Bir kıyıya atmalı şimdi kendimi bir arzu bir fırtını bir kaos yaşamalı. Gece...
  4. aşkına üşüyorum

aşkına üşüyorum

Sıradışı bir yaşamdı seni sevmekle başlayan Gözleri acıyandık bakarken uzaklara Bir varmış bir yokmuşla başlayan bir masalın kahramanlarıydık Belki asırlar sonra Leyla ile Mecnun’un yitik ruhlarıydı vücutlarımızda can bulan Duymadığımda seslenmediğinde kulaklarımdaki çığlıktı ölüm Ve biz sonunda sobeledik ölümü en tatlı haliyle Çengelli iğnenin ucuna asanlardık yüreklerimizi Ve kan...

Sayfayı Paylaş