gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ut ustası

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada ud ustasi görmek, üzüntü ve sikintiya nihayet verip feraha kavusmaya delildir. Bir rivayete göre de ud ustasi görmek, hüzün ve kedere ve sesli aglamaya isarettir.

Ut ustası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ut

ut

ut dinle sesi çalan kimse çalan kimseye ne denir sesi dinle Hastalıktan kurtulmaya, eski haline dönmeye, tıp ve astronomi öğrenmeye, bekar için evlenmeye, evli için kucağında çocuk görmeye; Ud çalmak yahut dinlemek yalan söze; Udçu görmek üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, bir şeyden şikayet etmeye delalet eder.Rüyada ud görmek, geçmiş günlere ait anılarınızın tazeleneceğine işarettir. Rüyada ud...
  2. Ut-kız isimleri

Ut-kız isimleri

facebook kız isimleri facede kız isimleri ateşli Utkan: ateşli kan din uğruna çalışan zafer kazanmış Utku: birçok emek ve çekinceli uğraşmalar sonucu erişilen mutlu sonuç, yengi, zafer
  3. Ut-erkek isimleri

Ut-erkek isimleri

Utarid: merkür Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Utbe: meşhur sahabelerden bazılarının ismi Utman: şerefli, edepli, terbiyeli kimse
  4. Mermer ustası ...

Mermer ustası ...

Bir zamanlar dağda, kızgın güneşin altında, mermer taşlarını yontmaktan bezmiş bir mermer yontucusu varmış. “Bu hayattan bıktım artık. Yontmak! Devamlı mermer yontmak... öldüm artık! Üstelik bir de bu güneş, hep bu yakıcı güneş! AH! Onun yerinde olmayı ne kadar çok isterdim, orada yükseklerde her şeye hakim olacaktım, ışınlarımla etrafı aydınlatacaktım.” Diye söylenir durur yontucu. Bir...
  5. Bunlarda Kamuflaj Ustası Hayvanlar

Bunlarda Kamuflaj Ustası Hayvanlar

Ben bu güne kadar kamuflajı bu kadar harika yapan bir tek hayvan biliyorum oda; bukalemunlar... Meğer Rabbim hayvanlara binbir çeşit özellik vermiş... İnsan oğlu böyle bir mükemmel uyumu yakalamak için günlerce boyanıyorda bu kadar mükemmel durmuyor... Şüphesiz Sen en büyükkün Allah'ım...

Sayfayı Paylaş