gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Utanarakdan itiraf edıyorum : (

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Utanarakdan itiraf diyorum annemden gizli abimle sigara içiyorum...Biliyorum zararlı bir şey yapıyorum ama napiyim,abim sayesinde alışkanlık oldu...abime bazen kızıyorum nıye alışdırdı diye...annemın öyrenmesınden çok korkuyorum ve felaket vıcdan azabı çekıyorum...annemı kandırıyorum..çok utanç verici..:shootout:

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım neden başladın çok kötü bir alışkanlık farkındasın yol yakınken vazgeç abine de söyle oda içmesin

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim yol yakinken birak,sandigindan daha cok zarari var,sadece kendini kandiriyorsun aslinda.Ben 4 yil once biraktim ve cok rahatim su anda,8 yila yakinda icmisimdir hatta gunde bir paketten fazla.Birakmak insanin elinde,bir gun yokusu cikamayinca birakmam gerektigini ve ileride iki paketin bile yetmeyegini anladigim gun bir daha icmedim,inanki icmemek cok zor oldu,icmek ne kadar kolaydi.

4. hayattt

hayattt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede bırak bende 8 yıldır içiorm ama elime hiçbişey geçmioo sadece param bitio o kadar

5. terrada07

terrada07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence annenden korkacagına biraz kendini dusun.. saglıgından oluyorsun tertemiz cigerlerini dumanla dolduruyosun..

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bırakırsın inş.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kendi kendine bırakabilirsin bence.. :S

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bende lisede başladım sigaraya içmel çok zararlı ama içiyoruz işte abin sana kötü örnek olmuş

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yapmayın yaa.kendinizi düşünün.benim eşimde içiyor ve bırakamıyor neden çünkü istemiyor.sigara benim için hep sevdiğim kişilerle beraber olma zamanımı kısaltan bi olay gibidir.bırakmaya çalışın bence

10. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hımmmm üzüldümm cnmmm yahhh ama anneni kandırmak değil kendini kandıryorsun gizli gizli sigara içmen saglığını tehliye atar yani öğüt vermek değil ama cidden br ay sonra sigara içtiğin belli olur konuşman değşir ses tonun ayrıca ellerin sararır dişlerin sararır sacalrın sigaranın kimyasak etkisiyle yaglanır cildin rengini kaybeder eski sen olmazsın yane o yüzden içme meleğim..... öpüldün önce kendine saygı ver ve bedenini sev.... :)

11. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlığını düşün bırak bence yol yakınken hadiii

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Abin de ayıp etmiş ya

13. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bırakabilirsin canım ve de bırak

14. nesli ve ben

nesli ve ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benide teyzem alistirdi simdi devam ediyoum birakmak istiyorum ama nasil

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    sigarayı biranwevel bırak çiççem hayatını söndurme ben 5 sene önce bıraktım bu illeti çok şükür bidaha ağzıma sürmedim
    not: bırakırsan sodaya başla gunde 2 tane soda iç çok yardımı oluyor:D:D:D

Utanarakdan itiraf edıyorum : ( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çokkavgamı  edıyorsunuz?

çokkavgamı edıyorsunuz?

Kavga nedenleri Öncelikle sizi kavgaya iten, tartışmanıza neden olan sorunları bir düşünün. Anlık sinir ve öfkeniz geçtiğinde bunların ne kadar saçma olduğunu siz de göreceksiniz. Sakinleştikten sonra karşınızdaki kişi ile çok daha iyi iletişim kurduğunuzu siz de fark edeceksiniz. Küsmek, karşınızdaki kişiye hakaret edecek şekilde konuşmak ve çocuksu hareketlerden kaçınmalısınız. Sinirli...
  2. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  3. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  4. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  5. Şükür Edıyor Musunuz??

Şükür Edıyor Musunuz??

sükür duasi, sükür duasi türkce Hayatimiz hep engebeli degilmi basimiza musibet gelince hemen Allah´a C.C. Yalvaririz, ama mutlu oldugumuzda animizin tadini cikaririz, ve dua sükür pek aklimiza gelmez... Neden böyledir anlamiyorum ama genelde mutsuz insanlar dua ederler... Mutlu olanlar da cok nadir dua ederler..... Gelin birlikte Sükür edelim Ey Rabbim! Bana ve ana babama verdigin...

Sayfayı Paylaş