gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

utandıran anlar

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar herkes utandığı ir anısını yazsın lütfaen..

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    baktım kimse yazmıyor ilk ben yazıyım: geçenlerde okulda arkamda mehmetali almanca dersindeyiz.
    öğretmen bize bir şarkının türkçeye çevirmemizi istemişti bizde çeviriyorduk öğretmende bu arada kafayı vurmuş uyuyor.
    bnm elimdede cailou resimli süt içiyom(bn 9 a gidiyorum bizim kantinde cailou lu süt var muzlu çilekli kakaolu bn çilekli içiom)mehmetalide elimde ki sütü görünce sınıfın ortasında bağırdı hasibe (ismim) facebook una en çok izlediği filimlere cailou,peppe,keloğlan yazmış dedi bende çok utandım..

Azra Deniz ve siyahinci50 bunu beğendi.
  3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    hadi amaaa sizde yazın...

ay prensesi bunu beğendi.
  4. ay prensesi

ay prensesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben okulun tvoletinden çıkıyodum ve bir ses duydum arkama baktım ablam bana çağrıyor eliyle eteğin demeye çalışıyo bi baktım benim etek kilotlu çorabın içinde kalmış ALLAH 'tan erkek yoktu ama yinede utandım.

Azra Deniz bunu beğendi.
  5. sindiralla

sindiralla Forum Okuru

ben parkta oyun oynuyordum ve beni seven kişi beni sevdiğini açıkladı ve ben çok utandım annem camdaydı bizi duydu ve ben eve gidince bana ceza verdi:beybi:

Azra Deniz bunu beğendi.
  6. sindiralla

sindiralla Forum Okuru

7. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    güzel anılar

8. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    benşm bir de başıma çok kötü bir olay geldi bir gün annem bena ekmek almaya bakkala gönderdi geçen sene bakkala gittim benden önce biri varda o dedi ki çocukta var(ben benden bahsediyor sandım) bir çikolata alayım da vereyim dedi.
    ben adama yok abi bençikolata istemem dedim
    ama adam bir gülldü bir güldü anlatamam meğer adamınn evine misafir gelmiş misafirin çocuğuna alıyor muş çıkolatayı ama ben nasıl utandım anlatamam.

bundan iki sene önce başıma bundan on kat daha kötü bir olay geldi.
    bizim orada sehiriçi diya otobüsler var öğrenci 1 ytl tam 1,50 ytl neyse ben bindim bende de sadece 1 ytl var biner binmez adama parayı verdim bir süre sonra bizim okuldan hocanın biri bin(dersimize giren ve erkek) neyse ben hoca ile göz göze gelmemeye çalıştım tam ineceğim yere geldim ''müsaid bir yerde inebilir miyim dedim'' adamda demez mi ücreti ver diye bende dedimki yok abi ben sana biner binmez verdim dedim
    ama adam anlamıyor sen bana hiç para vermedin diyor adam epey bi ısrar edmeye başladı neyse bizim hoca ÇIKARDI PARAYI VERDİ şoföre ama ben nasıl utandım bir bilseniz ölsem daha iyidi valla..

9. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

bu kotu olmus buna gulmedim aksine uzuldum :(

10. eowin

eowin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablam ve yeğenimle bir alışveriş merkezindeydik. bir mağazada gezerken satış görevlilerinden biri (ablamın incecik benim kilolu olmamdan dolayı tabiii :18:) bana '' hamilemisiniz? '' dedi :sinir: nasıl utandığımı anlatamam. kendimi o kadar kötü hissettim kii. hemen oradan uzaklaştık tabii,, ama o anı hiç unutamam. :cry:

11. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    geçen ay kayınvalidem zature oldu hastane yattı 5 gün ben refakatçıydım ilk günler iyiydi de sonra çok yoruldum bittim adeta. odada tuvalet kağıdı bitmiş görevliye baktım yok tam hemşirelerin oraya gittim temizlik arabası o da ne arabanının altında iki tuvalet kağıdı tam uzanıyonum ki acı gerçek ortaya çıktı tuvalet kağıdı diye uzandığım şey temizlil arabasının tekerlikleriymiş. etraftakilerin gülüşlerine aldırmadan koşarak odaya giitim

12. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya hadi sizde birşeyler anlatın ama

13. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Bikere ben 8yasindaydim yengemlerdeydik tabi bn kucugun ordan oraya kosarak birden sikistim ve soguk yere oturdum ve boyle kucuk bir osuruk oldu bana hepsi bna bakmazlar mi kucuk diyip susacaklarina gulduler

utandıran anlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ana

Ana

Ana görmek, her türlü hayırlara erişmektir. Annesinin kendisini doğurduğunu görmek yoksul için zenginlikle,zengin için sıkıntıyla tabir edilir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, onun ana-babasını, dede ve ninesini ve diğer akrabalarını görmesidir.
  2. Anime

Anime

Çizgi Resimler Japon veya Japon animasyonlarına benzer çizgi filmlere "Anime" denir. Sailormoon, the Rose Of The Versailles,Tsubasa...gibi çizgi filmler "Anime"dir. "Anime" lerin her yaştan insana hitap eden konuları mevcuttur ve olağan ya da olağandışı herşey "Anime" lerin konusu olabilir. "Anime" ler de yer alan karakterlerin...
  3. Öğretmenden utandıran not

Öğretmenden utandıran not

Öğretmen öyle bir şey yaptı ki.. Öğrenci ne yapacağını bilemedi. Ailesi isyan ediyor. Okul müdürü iddiayı araştırıyor. Öğretmen öğrencinin koluna temizlik parasının kısaltılmışı 'TEM PAR' yazdı. İddiaya göre, Gaziantep Cemil Alevli İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Ebru Kuru'nun görevlendirdiği öğrenci, 6'ncı sınıf öğrencisi Ersin Kesen'den 2 TL'lik temizlik parasını istedi. Babasının parası...
  4. Hürrem Sultana utandıran yasak

Hürrem Sultana utandıran yasak

hürrem sultana yasak, röportaj, haberleri burada arkadaşlar. Hürrem Sultan'a yani Meryem Uzerli'ye hiç de hoş olmayan bir yasak gelmiş Melek'ler. Bugün gazetesi muhabiri Okan Işık'ın Antalya'daki televizyon ödülleri töreninde Meryem Uzerli ile yaptığı röportaja Meral Okay müdahale etmiş. Muhteşem Yüzyıl dizisinin senaristi Meral Okay, dizide Hürrem Sultan'ı oynayan Meryem Uzerli ile...
  5. Hamilelikte utandıran durumlar

Hamilelikte utandıran durumlar

hamilelikte gaz kaçırma,hamilelikte çiş kaçırma,hamilelikte koku olması,hamilelikte hemoroid,hamilelikte sivilcelenme,hamilelikte cinsel yaşam hakkında bilgiler Hamile kaldığınız anda vücudunuzda birbirinden enteresan değişimler olmaya başlar ancak bu değişimlerden özellikle 7 tanesi var ki insanı gerçekten zor duruma düşürür. İşte bu utandıran semptomlar ve çözüm önerileri: Gaz: Hemen her...

Sayfayı Paylaş