gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Utangac hayvan...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Utangac hayvan...
    ayy kıyamam ben buna ne güzel şey bu
    ellerine sağlık canım

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Utangac hayvan...

canım cok seker yaaaa..emegıne saglık

Utangac hayvan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Utangaç çocuk

Utangaç çocuk

utangac cocuk Bazı çocuklar topluluk içinde yüksek sesle konuşmaya çekinip söylemek istediklerini en yakınlarının, tabii çoğunlukla annelerinin kulağına fısıldarlar. Böyle durumlarda yapmanız gereken en önemli şey onu yüksek sesle konuşmaya zorlamaktır. Bu davranış sadece onun tedirginliğinin daha da artmasına neden olur. Böyle bir durumda karşılaştığınızda önce ona insanların kendilerine...
  2. Erkekler daha utangaç

Erkekler daha utangaç

utangaç erkekler dolunay kadıoğlu Erkekler daha utangaç “Cinsel işlev bozukluğu” sorunuyla başvuran erkekler, kimliklerini gizli tutuyor. Yüz yüze görüşmek yerine “telefonu” tercih ediyorlar Ankara’nın ilk ve tek “Cinsel Sağlık Eğitim ve Danışma Merkezi”ne yapılan başvurular, başkentli erkeklerin ne kadar “utangaç” olduğunu gösterdi. “Cinsel işlev bozukluğu” sorunu ile merkeze başvuran...
  3. hayvan

hayvan

Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız. (Mesela 'Keçi', 'Teke', 'Tavuk', 'At' vs.)Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüya görülen hayvanın anlamına göre yorumlanır.Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici...
  4. utangaç mavi

utangaç mavi

sevgılı melekler,tum melek ruhunuzla benı utangaçlıgımdan kurtarmanızı ıstıyorum.lutfen yardım edın
  5. Utangaç çocuklarımız

Utangaç çocuklarımız

Çoğu zaman çocukların hiç sıkılganlık duymadan akıllarına geldiği şekilde davranmalarından yakınıyoruz. Özgür yetişen yarının büyüklerinde utanma duygusuna yer olmadığına inanıyoruz. Ama ne yazık ki utangaçlık çocuklar arasında çok yaygın bir huy. Çocuğun bugün utangaç olması onun yetişkinlik çağında başarı elde etmesini engelleyebili...r. Kendini gösterme şansından yoksun kalır. Kısacası...

Sayfayı Paylaş