gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

utanıyorum(alıntıdır)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

Geçen hafta oğlumun kreşinin yıl sonu balosu vardı. Oğlum gösteri sırasında birden ağlamaya başladı ve yarıda bırakıp sahneden ayrıldı. O anda; neden böyle oldu, bir sürü hazırlık yapıldı, hep bu anı bekledik diye düşünüp çok üzüldüm. Biz bu konuşmaları yaparken yanımızdan geçen ambulans ve olay yeri inceleme arabasını görmüş, ama üstünde çok fazla durmamıştım. Ertesi gün öğrendim ki; yakınımızdaki bir öğretmenin diğer kreşe giden 4 yaşındaki minik yavrusu, geri geri giden servis aracının altında kalıp hayatını kaybetmiş. O kadar tuhaf, bencil, utanmış, kötü hissettim ki kendimi. Ben neye üzüldüm dün akşam, O'nun yüreği neyle dağlandı diye... Üzüldüğüm konudan utandım. Bu acıya nasıl dayanır insan? Hayat ne kadar da acımasız ve ne kadar da saçma konularla üzülüp vakit kaybediyoruz aslında.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: utanıyorum(alıntıdır)
    :cry:
    Hakli!

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

haklı sadece kendimizi düşünüp bencilce davranıyoruz her konuda

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

evet hakli, hayat bu iste acimasiz ve yalanlarla dolu

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler sekerim.. o minikk yureği nasıl dayandı acaba...

utanıyorum(alıntıdır) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gazman(alıntıdır)

gazman(alıntıdır)

Gecelerin_Yargıcı 01-10-2007, 08:09 PM lise 1 deydik okulun ilk günleri sınıfta neredeyse kimse kimseyi tanımıyo benim orta okul dan necati diye bi arkadaş var onunla oturuyoz derste matematik bayan hoca giriyo derse kadın çok disiplinli bizim necatide tam fırlama bi çocuk derste paso konuşuyo neyse hoca buna kalk dedi gitti ön sırada bi kızı kaldırdı yerlerini değiştirdi kız bunu...
  2. depresyon çeşitleri(alıntıdır)

depresyon çeşitleri(alıntıdır)

depresyondan nasil kurtulurum depresyona ne iyi gelir suçluluk duygusundan nasıl kurtulurum kara sevdadan nasıl kurtulunur melankoliden kurtulunur Depresyon Çeşitleri; MAJÖR DEPRESYON (Ağır depresyon) Ağır depresyon diyebilmek için aşağıdaki belirtilerden en az dördünün en az iki haftadır sürüyor olması gerekir: 1-Uyku bozuklukları sıktır. Uykusuzluk, gece sık sık uykudan uyanma tekrar...
  3. üşengiçliği yenmek(alıntıdır)

üşengiçliği yenmek(alıntıdır)

O kadar üşengecim ki; evimi temizlemeye başlayabilmek için öncelikle elime geçen her çöpü, sigara kül ve izmaritlerini, yemek kırıntılarını, saksıdan aldığım bir miktar toprağı ve buna benzer birçok şeyi yerlere atıyorum. Dolayısıyla ev savaş alanına dönüyor. Böylelikle kendimi o gün temizlik yapmam gerektiği konusunda ikna etmiş oluyorum. Bu şekilde temizlik yapmak daha zor oluyor ama...
  4. minik kardeşim(alıntıdır)

minik kardeşim(alıntıdır)

minik kardeşim Geçenlerde küçük erkek kardeşimi berbere götürmem gerekti.Erkek arkadaşım ben götürürüm dedi.Neyse gittiler, götürdü Allah razı olsun.Tek sorun akşam olunca kardeşim babama söyleyecekmiydi!Tembih ediyorum ama arada tehditlerde oluyor.Sonra kaşımı bir çatıyorum, tamam diyor.Akşam babam gelince kardeşime sordu, kimle gittin berbere diye..Kardeşim, `abla, çocuğun adı neydi`...
  5. BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

Dogdugumda doktorlar babama gelip "elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti" demişler - Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler - Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde "lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti - Amcam "olmeden...

Sayfayı Paylaş