gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

keğel arkadaslar son 1 aydir benim büyük bi sorunum var bende cinsel sogukluk basladi nedenini bilmiyorum esimin birakin bana dokunamsini yaklasmasi bile beni sinir ediyor bana dokunmasin yaklasmasin istiyorum bunu onada anlatamiyorum ne yapcam bilmiyorum aramizda sogukluk girdi oda artik benden uzaklasmaya basladi gecen gece kavga bile ettik ona beni birak yeter diye bagirdim sasirdi ne yapiyorsun sen dedi derdin ne dedi onu seviyorum onunla ayni evde olmak hosuma gidiyor ama dedigim gibi son 1 aydir cinsel sogukluk basladi bende birbirimizden uzaklasmaya basladik lütfen yardim edin ne yapmaliyim :(

2. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim ya cok üzüldüm allah sabir versin peki bu sorunu kocana anlattinmi ? Veya bi psygolog dan yardim almayi denedinmi?

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hayir cnm kocama anlatamam bunu zaten anlatsamda anlamaz onu az cok sende taniyorsun pisikolagada gitmek istemiyorum bunu kendim nasil cözerim bilmiyorum ama kendim cözmek istiyorum tabi sizin yardiminizla

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Baska bir sorununda bu sekilde ortaya cikmis olabilir,aslinda psikolojik olarak etkilendigin bir olay varsa onu boyle ifade ediyor olabilirsin.Kendini iyice dinle,ne istiyorsun,neden boyle oluyor,hayattan mi sogudun yoksa.Bazen yasamak bile agir gelebiliyor,nedensizlesebiliyor hayat.Kafanda guzelce bir olcum yap bakalim sonuc ne olacak.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

CİNSELLİK MEKANI , sitemizde özgün yorumlarla konu açmak için, konular hakkında ki araştırmalarım sonucu öğrendiğim bilgiler doğrultusunda sana önerilerde bulunuyorum. :)
    Canım, öncelikle seni bu hale getiren sebebi bulmalısın, yani içinde ki soruya cevap olacak şeyi...

Cinsel isteksizliğin ve yada cinsel tiksintinin genel olarak iki nedeni vardır. Biri; fiziksel sebeplerdir, ikincisi ise psikolojik sebeplerdir. (İçinde aradığın sorunun cevabını bu yönde aramanı öneriyorum)
    Eğer ki psikolojik sebeplerden ötürü bu cinsel sorunu yaşıyorsan, psikoterapi tedavisi görmen gerekir.

Eğer ki kendi kendine verdiğin cevap, fiziksel ise şayet; bunun nedenleri bir takım ilaçların yan etkileri olabilir, yaş sorunu olabilir, menopoz olabilir, rahim enfeksiyonları olabilir, vajinal mantar olabilir ha birde tiroid hastalığıda olabilir.

Sende ki bu sorunun çözüm bulması için, tedavisi için kesinlikle eşinle konuşmalısın. Onun bu durumu bilmesi, hem senin ondan neden uzaklaştığına cevap bularak rahatlamasına neden olacak, hemde onun bilmesini bilerek seni rahatlatacak. Kesinlikle eşinle birlikte cinsel terapi görmelisin.

CİNSELLİK MEKANI sitemizden de bu konu ile ilgili çözümlere bakmanı ve keğel egzersizler denemeni, afrodizyak besinler ve cinsel istek için etkili olan bitkisel tedavileri de öneririm.

Ama dediğim gibi, ben sadece bu konuda editör kimliğine layık olmaya çalışan bir araştırmacıyım :) En iyisi senin eşine durumu anlatman ve terapi görmen olacaktır :)

Bu durumu eşinden saklarsan şayet, bu sana daha çok sıkıntı verir ve unutma ki sıkıntılar cinsel yaşamı alt üst etmeye de yetebilir. Bunda çekinecek hiç birşey yok, konuş ki hem eşine, hemde kendine rahatlık sağla...

Dip not: Bu durumu asla içinde büyütme, c**nsellik yaşayan her kadın ve erkeğin hayatında bir defa bile olsa başına gelmiş ve yada gelecek bir durumdur. Vede geçecek bir durumdur:)

Sağlık ve sevgi ile kal...

6. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aslinda ben sanki neden bula geldigimi biliyorum ama emin degilim esim bebek istiyor ama ben kesinlikle istemiyorum aramizda bunun icin anlasmazlik cikti simdi bu konu tam olarak kapanmasada ama hala arada duyuruyor benim istememe sebebim 2tane cocugum var ve yaslari kücük 3.cüyü istemiyorum yani hazir degilim ama bunu esime anlatamiyorum defelarca konusmama rahgen anlamak istemiyor beni cocuk konusunda neden bu kadar isarar ediyor anlamis degilim bu bebek konusu ciktigindan beri mi yoksa daha öncemi bisey vardi bilmiyorum 1aydir böyleyim ama bu bebek konusu4 ay felan oldu gündeme geleli bilmiyorum arkadaslar gercekten bana neler oluyor bilmiyorum :(((((((

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim nedeni hamile kalmak korkusu olabilir.

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Esin ile yeniden konus,kafandaki cocuk korkusundan kurtul bence.

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım içinde bulunduğun durumdan utanmanı gerektirecek bir durum yok.Ben tv de izlemiştim böyle durumda olan bir çok kadın hatta erkek bile var.Doktorun izleyicilere dediğine göre cinsel soğukluk kişinin ruh halinin bir parçası.Yani tamamen psikolojik.O kişiyi seviyorsun onsuz bir dk bile duramıyorsun ama cinsel konuya gelince geri duruyorsun.
    Yani senin içinde bulundğun durum psikolojik.Bence bir psikiyatırla görüş.Çünkü önceden olan bir durum değil son 1 aydır var diyorsun.Stresten yada sıkıntıdan olabilir.Yada kafana taktığın bir durumdan veya eşinin bir hareketinden yani akla gelebilecek bir çok şey var.Bu yüzden psikyatırla görüş sen..İnşallah herşey yoluna girer..

10. dae

dae Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım oncelıkle utanmanı gerektırıcek bısey yok kı
    esının ucuncu cocuk ıstemesı senı demekkı ondan bu derece uzaklastırdı hamıle kalırsam dıyemı endıse edıyorsun
    ama esınle oncelıkle ortak bır karara varmalısınız ve bunu yalnızca konusarak cozebılırsınız.
    ondan kacma ve otururp konus bı sekılde
    allah yardımcın olsunn

11. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cok tesekür ederim hepinizede evet hamile kalmaktan korkuyorum esimle bu konu icin cok konustum ama anlamiyor beni bilmiyorum yada ben anlatamiyorum kendimi ona benim korkum evliligimin bu konu yüzünden zarar görmesi cünki esim bana bi anlam veremedigini söylüyor ben ondan sürekli kacinca oda artik uzak durmaya basladi psikyatira gitmeyi isterim ama esim istemez onu cok iyi taniyorum zaten durumumu anlatsamda inanmaz bana sende baska bisey var der ve tartisma baslar of of bi kadin doktoruna gitsem bi cözüm olurmu acaba arkadaslar ?

12. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Canım bence sen önce eşinle arandaki sorunları çözmeyi dene..

Böyle sorunluyken kadın doğum doktaru ne yapacakki...

Önce aramızdaki sorunları halledelim, bebek için hazır değilim de..

Diyeceğim ama, eşim dinlemez dieyeceksin...

Bir yolunu bul ve ona kendini sevdirmeye çalış.. Sevdiği şeyleri yaparak uyum sağlayarak başla...

yoksa 2 çocuktan sonra mutsuz bir çocuğun dünyaya gelmesi kadar feci birşey inan yok.. Sanki diğerlerinin gelecekleri hazırmı??

Doğrumakla hallolsa keşke. Yazık günah yaaa... Yarın ona bişey olsa 3 çocukla sen nasıl geçineceksin...

Yuvaya, yada yerleştirme yurtlarına verenleri ise nelerin beklediği ortada...

Allah yardımcın olsunnn...

13. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim bide sunu denesen ben bi ara esimle sürekli kavga ettigim icin sogmustum ondan ve bir gün oturup dügün kasetimizi izlemistik ve konusurken eski günlerden bahsetmeye basladik derken ister istemez eski günlere döndük ve yeni tanismis gibi olmustuk bir kac hafta denemeni tavsiye ederim sana bisey kaybettirmezki
    görüsmek üzere

14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aslinda kavga ettigimiz zamanda,kavga ettigimiz kisinin bizim en cok sevdigimiz kisi oldugunu,onun icin neler yaptigimizi ve onunda bizim icin neler yaptigini dusununce ne kadar anlamsiz geliyor kavga etmek,bazende tartismak yada kavga kacinilmaz oluyor,aslinda asiri olmamak sarti ile tartismada bir iletisim bicimidir.Her zaman canim,cicim diyecek degiliz ya..

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

kızlar bilginize ihtiyacım var şimdi mide yanması var hafif baş dönmesi var sabahları ve gün ortalarında mide bulantım var bazen kusucak gibi oluyorum sık idrara çıkıyorum ve yanlız 13 ekimde hastalanmam gerekirken dün caz kanamam oldu ama kıp kırmızı geldi tedbiri aldım ama ondan baska kanamam olmadı acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yoksa tamamen yanılıyomuyum lütfen tecrubelerinizle...
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne...

Sayfayı Paylaş