gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ütopya" Yarışması Nerede Çekiliyor?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ütopya yarışması, tv8 ütopya, acun ılıcalı ütopya
    Sevgili melekler, çok yakında başlayacak Ütopya yarışması hakkında bilgiler basında yer almaya devam ediyor. Merak edilen konulardan birisi de bu yarışmanın nerede çekileceği. Hemen söyleyelim Ütopya Survivor gibi yurtdışında çekilmeyecek. İstanbul'da dışarıyla bağlantısı olmayan bir arazide çekilecek olan Ütopya'da 15 yarışmacı mücadele edecek. Arazide, yarışmacıların yanında kameraman yada yayın ekibinden kimse yer almayacak. Ütopya'da, yarışmacılara yaşamlarını devam ettirebilmeleri için 2 inek ve 25 tavuk verilecek. Ayrıca kişisel eşyaların yanı sıra tarım araç gereçleri verilen yarışmacıların kendi dünyalarını oluşturması istenecek...

ütopya2.jpeg

"Ütopya" Yarışması Nerede Çekiliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyıl nerede çekiliyor?

Muhteşem yüzyıl nerede çekiliyor?

muhteşem yüzyıl çekimleri nerede muhteşem yüzyıl hangi sarayda çekiliyor nerede çekiliyor yüzyılın çekildiği yer nerde Çarşamba akşamları Show tv de bağımlılık yapan hatta bir çok olumlu olumsuz eleştirilere maruz kalan Muhteşem yüzyılın nerede hangi mekanlarda çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Çekimleri başlamadan büyük yankı uyandıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin hazırlık süreci,...
  2. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  3. Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?

hangi dizi nerede çekiliyor, diziler nerede çekiliyor, dizilerin çekim yerleri Sevgili melekler, hergün onlarca diziyi ekran başında soluksuz izliyoruz. Çeşit çeşit dekorlarda, farklı farklı mekanlarda çekilen kimi dönem dizisi kimi gününmüzden pek çok diziyi takip ediyoruz. Eminizki dönem dizileri başta olmak üzere nerde çekildiklerini de merak ediyoruz. İşte merak edenler için dizilerin...
  4. Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya"!

Acun Ilıcalı'nın Yeni Yarışması "Ütopya"!

acun ılıcalı ütopya, ütopya yarışması, tv8 ütopya Sevgili melekler, Acun Ilıcalı yeni satın aldığı kanalı Tv8 için çalışmalarına hızla devam ediyor. Hürriyet gazetesinden İzzet Çapa'nın köşesine taşıdığı bilgilere göre Acun Ilıcalı bomba gibi bir yarışmanın hazırlıkları içinde. Dünyanın konuştuğu Ütopya adlı yarışma programı, 15 yarışmacı, boş bir ahır ve ıssız bir arazi ile yeni sezonda TV8...
  5. Ütopya Yarışması Tanıtım Fragmanı

Ütopya Yarışması Tanıtım Fragmanı

ütopya tanıtım fragmanı, ütopya yarışması, tv8 ütopya Sevgili melekler, 15 kişinin biri ahır iki barakadan oluşan bir arazide, iki inek, 25 tavuk ve bir miktar tohumla yaşam mücadelesini izleyeceğimiz yeni yarışma Ütopya'nın tanıtım fragmanı yayınlandı. Merak edenler için tanıtım fragmanın ve başvuru formunu aşağıda bulabilirsiniz... [MEDIA] ÜTOPYA BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş