gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ütopya Yarışmasının Kuralları Nasıl? Eleme Nasıl Gerçekleşecek?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ütopya yarışması, tv8 ütopya, acun ılıcalı ütopya
    Sevgil melekler, yeni sezonda Tv8 ekranlarında başlayacak olan Ütopya yarışması büyük ilgi gördü. 15 kişinin yarışacağı yarışma için şimdiden 250 bin kişi katılınca Tv8 ekibi şaşakınlığa düştü. Son hız yarışma mekanının inşaasıyla ilgilenen Tv8 ekibi, acun.com adresinden merak edenler için yarışmanın kurtalları hakkında açıklamalarda bulundu...

ütopya6.jpg

Ütopya'da elemeler nasıl yapılacak?

Ütopya yarışmasında her ay 3 eleme heyecanı yaşanacak. 15 yarışmacıyla başlayacak olan Ütopya'da sosyal medya üzerinden yorum yapanlar arasından yapılacak sıralamaya göre ilk bin kişi arasından 3 kişi yarışmaya dahil olma şansını yakalayacak böylece Ütopya'daki nüfus 18'e yükselecek. 3 yarışmacının Ütopya'ya geldikleri hafta bu 3 kişiden biri yapılacak oylamada elenecek ve 17 kişi 1 haftayı birlikte geçirecek. Yine yeni gelenler arasından yapılacak elemenin ardından 16 kişi kalan yarışmacılar bir hafta daha geçirecekler.

ütopya3.jpg

Ütopya ne zaman başlayacak

1 aylık sürenin ardından genel oylama yapılacak ve bu kez Ütopya'daki herkes arasında yapılan oylamayla 1 kişi daha yarışmaya veda edecek. Her ay 18 olan nüfus ay sonunda yine 15'e düşecek. Bu şekilde 10 aylık süre geçecek ve son ay 15 kişi içinden kazanan yarışmacı belirlenecek.

Ütopya'nın kuralları neler?

Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya'da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar.

ütopya4.jpg

Ütopya'yı kim geliştirdi?

Türkiye televiyonlarında büyük ses getiren Biri Bizi Gözetliyor, O Ses gibi yarışma formatlarının da geliştiricisi olan John de Mol tarafından geliştirilen Ütopya, yayınlandığı ilk gece Hollanda'da büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon seyirci sayısına ulaştı.
    acunn.com

Ütopya Yarışmasının Kuralları Nasıl? Eleme Nasıl Gerçekleşecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurallara uyumu nasıl kolaylaştırabiliriz?

Kurallara uyumu nasıl kolaylaştırabiliriz?

benzerlik kuralları hayatımızı nasıl kolaylaştırır benzerlik kurallarının günlük hayatımızdaki yeri kuralları günlük hayatımızı nasıl kolaylaştırır Çocukların kurallara uygun davranmalarını ve kurallardan daha az rahatsız olmalarını sağlamanın en iyi yolu bu kuralların gerekçesinin açıklanması ve kuralların çocuklarla birlikte konmasıdır. Bazı kuralların anne-babalar için de konduğunu bilmek...
  2. Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Güven Bana yarışması çok ilgimi çekti. Yarışmaya katılmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Başvuru formu falan nasıl nereden dolduruluyor ?
  3. Adam Asmaca yarışmasına başvuru nasıl oluyor

Adam Asmaca yarışmasına başvuru nasıl oluyor

Show tv yeni bir yarışmaya başlayacakmış; Adam Asmaca. Katılmak istiyorum ama nasıl başvuracağım bilemiyorum.Bilginiz varmı ?
  4. Yeni Yarışma "Ütopya"nın Formatı Nasıl?

Yeni Yarışma "Ütopya"nın Formatı Nasıl?

yeni yarışma ütopya, ütopya yarışması, acun ılıcalı ütopya Sevgili melekler, yeni sezonda Tv8 ekranlarında başlayacak olan Ütopya yarışması için hazırlıklar hızla devam ediyor. Şimdiden 250 bini bulan başvurular içinden sadece 15 kişi seçilecek. Yeni yarışmanın formatı ise şöyle olacak... Bir kulübe, 2 inek ve bir kaç tavuk ile biraz tohumun verileceği 15 kişinin mini dünyası yarışma...
  5. Satranç kuralları nelerdir?

Satranç kuralları nelerdir?

Satranç, iki oyuncu arasında oynanan bir zeka oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir...

Sayfayı Paylaş