gebe
  1. sevda melek

sevda melek Forum Okuru

ütüleme epilasyon yaptıranlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sevda melek tarafından paylaşıldı.

ütüleme epilasyon yaptıranlar varsa iyi olumlu ve olumsuz varsa etkilerini yorumlarını öğrenebilirmiyim tüylere karşı nasıl etkilimi bide ağrı eşiğim çok düşük canım yanarmı yorumları bekliyorum

ütüleme epilasyon yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Arkadaşlarım ütüleme epilasyon diye yeni bir yöntem çıkmış bu yöntemi internetten araştırdım siteye de ulaştım ben biraz bu yeni yöntem üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Acaba fiyatları ile ilgili bir bilgi nasıl edinebilirim. Bu ütüleme episalyonunu daha önceden yapıtanlar oldumu ?
  2. Ütüleme Yöntemiyle Lazer Epilasyon

Ütüleme Yöntemiyle Lazer Epilasyon

Merhaba Melekler; Lazer epilasyon üzerine yaptığın uzun araştırmalar sonrasında Florya da bulduğum bir polikliniğin çok özel hizmetler ve kampanyalı uygulamar verdiğpini öğrendim. Web sitesinden aldığım bilgiyi sizlerle de paylaşmak istedim. Yeni sezon için yapmış olduğu kampanya detayları sitelerinde de mevcut. Ütüleme Yöntemiyle lazer epilasyon ile kaliteli v.e farklı bir hizmet...
  3. lazer epilasyon yaptıranlar

lazer epilasyon yaptıranlar

selam melekler aranızda lazer epilasyon yaptıran varsa hangi lazer yöntemini ve aletini tercih etti. bende lazere başlamaya karar verdim yaptıranlara soruyorum nasıl memnunmusunuz kaç seansta bitiyor paketmi yoksa seansmı daha iyi oluyor
  4. koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

selamlar koltuk altına lazer epilasyon yaptıran varmı geçenlerde bir arkadaşım koltuk altına lazer epilasyon yaptırıldığında ter kokusu kötü oluyormuş varmı böyle bişey yaptıranlar sizler memnunmusunuz
  5. Ütüleme Epilasyon Yaptıran Varmı ?

Ütüleme Epilasyon Yaptıran Varmı ?

Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhtesem ütüleme epilasyon Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl...

Sayfayı Paylaş