gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ütüleme epilasyon diye yeni bir yöntem çıkmış bu yöntemi internetten araştırdım siteye de ulaştım ben biraz bu yeni yöntem üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Acaba fiyatları ile ilgili bir bilgi nasıl edinebilirim. Bu ütüleme episalyonunu daha önceden yapıtanlar oldumu ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    ÜTÜLEME EPİLASYON TEKNOLOJİSİ NEDİR Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor. Cihazlarda zaten kontak soğutma da var. Böylece deriye etki ihmal edilebilir düzeyde kalıyor. Yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor: Uygulama masaj rahatlığına dönüyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde "ütü yapar gibi" gezdirilerek yapılması. Bu nedenle uygulama tekniği "ütüleme" olarak adlandırılıyor. Ütüleme, hız da getiriyor, seanslar çok çabuk bitiyor. Ayrıca dört mevsim acısız ve yan etkisiz uygulanan tek teknoloji.

GERÇEKTEN ACISIZ VE AĞRISIZ MI

Evet, bu teknoloji sayesinde seanslar artık büyük bir konforda sıcak taş masajı hissini vererek tamamiyle acısız ve hızlı olarak yapılıyor.

Alma Lasers firmasının patentli teknolojisi olduğundan sadece Alma Lazer markalı cihazlar da bu ütüleme epilasyon teknolojisi mevcut, cihaz modelleri ise, Soprano XL, Spa Accord, Spa SHR ve Harmony XL. Bunların yanında piyasada taklitleri de türemeye başladı bunlardan uzak durunuz. Cihaz markasını mutlaka sorunuz.

Önceden lazerle epilasyon yaptırmış kişiler Ütüleme Epilasyon Teknolojisi ile yapılan seanslarından şaşkınlıkla çıkıyorlar. Uzun süre yeni seansa gelme ihtiyacı duymuyorlar. Bu, şaşkınlığı daha da artırıyor. İşte bu devrimci bir gelişmedir.

Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  3. Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı ve güzel bir hafta sonu tatili geçirmenizi diliyor ve aranızda dini bilgisi oaln arkadaşlarıma Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır diye soruyorum.
  4. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?
  5. Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mı?

Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mı?

İstenmeyen tüyleri ortadan kaldıran lazer epilasyon işlemi milisaniyelik atışlarla gerçekleştirilen bir işlemdir. Düz bir demet halinde yayılan lazer ışınının kıl köklerine yoğunlaştırılması sonucunda kalıcı sonuçlar ortaya koyan lazer epilasyon işlemi kendisini kanıtlamış bir uygulamadır. Kıl kökünde oluşan ısı sonucunda tahrip olan kıl kökü zayıflayarak, zaman içerisinde dökülmeye bırakılır....

Sayfayı Paylaş