gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Uyanamıyorum derdine son!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uyanamıyorum derdine son!!!

ayyy ben almıım yaff..sinir edici bi durum yafff..emeğine sağlık canıım

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:piha::piha::piha:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

süperryha eşime bir tane alıcammmm:Demeğine sağlık dadlımm

Uyanamıyorum derdine son!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne giysem derdine son!

ne giysem derdine son!

dügünde ne giysem düğünde ne giysem pantolon üstleri kışın bayramda Her gün ayna karşısına geçip, ne giyeceğinize karar veremiyor musunuz? Vücut şeklinize en uygun giysilerin hangileri olduğunu biliyor musunuz? İster toplu, ister hamile, ister minyon olun, size uygun bir stil mutlaka var. İşte farklı vücut şekillerine uygun giyim önerileri... Kıvrımlı bir vücuda sahipseniz... Toplu...
  2. artık USB derdine son

artık USB derdine son

USB derdine son Artık laptopunuzda "USB port kalmadı, acaba bu flash diski nereye taksam "derdi kalmadı. Kensington adlı bir firmanın geliştirdiği wireless USB hub sayesinde hem kablo derdinden hem de dizüstü bilgisayarınızdaki USB port sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Ayıca ürünün ilgi çekici diğer özelliği bir DVI girişine de sahip olması. Bu sayede istediğiniz bir monitörü bu...
  3. saçlardaki kepek derdine son!!! kepek maskesi

saçlardaki kepek derdine son!!! kepek maskesi

Kepek Sorununuz mu Var ? - Saç Kepek Sorunu Saçalrdaki kepekler insanın sinirini bozar. Ama çaresine bakmaz iseneiz hem kötü bir görüntü ortaya çıkar hem de sizin sinirleriniz yıpranır. < /p> GEREKEN MALZEMELER Civan perçemi çiçeği - 1 yemek kaşığı Veba otu yaprağı - 1 yemek kaşığı At pıtrağı yaprağı - 1...
  4. Anahtarı unutma derdine son

Anahtarı unutma derdine son

Anahtarı unutma derdine son: Ahh ahh şu anahtar unutma meselesi yüzünden her yere bizim evin anahtarını bıraktım en baştada annemlerin evine... Bazen evde unutuyorum bazen de inanın burda sölemekten utanacağım yerlerde.. İnanın kii eşime bazen hak vermemek elde değil.. Bana yakında kendinide bir yerlerde unutacasın.... diyor... Sizlerinde böyle bir sorunu varsa eğer meleklerim iştee bilim...
  5. Aseton Derdine Son!

Aseton Derdine Son!

Her gün giydiğiniz kıyafetin rengine uygun oje sürmek yada ojenizi her gün tazelemek gibi alışkanlıklarınız varsa atık son Sula markasının geliştirdiği bu oje tam size göre demektir. Sula‘nın, sabah sürülüp akşam çıkartılması bakımından makyaj malzemlerine benzettiği Paint & Peel isimli bu yeni nesil ojesi sadece bir gün dayanıyor ve tırnaktan soyularak çıkarılıyor. Çıkartılarken aseton...

Sayfayı Paylaş