gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Uyandirma servisinden alintilar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

İyi günler Uyandırma Servisi ben Nurten nasıl yardım.... -Demek o terbiyesiz kadın sensin ha +Pardon anlayamadım
    -Sus sus!Sen uatnmıon mu her sabah kocamı uyandırmaya...evli barklı adam o düş yakasından yoksam fena yaparım seni
    +Hanfendi kendinize gelin...biz müşteriler arasında evli bekar nişanlı ayrımı yapmıyoruz
    +Bi de cvp veriyo...bidaha aramıycan kocamı demedi deme..traakkkkk
    -Bütün deliler de beni bulur

+İyi günler uyandırma servisi ben Nurten nasıl yardım edebilirim?
    -Ne güzel sesiniz var hanfendi..bi şarkı sölermisiniz
    +Şarkı mı
    -Evet nütfen...sesiniz aynı bir melek sesi gibi...derinden içten...
    +Ayhh...hemen söliiimmm "Offff offfff kömür gibi yanıyorum..Off offfff...."
    -Tamam hanfendi yeter...Uyandırma servisine gerek kalmadı ben ömrü billah uyumam artık
    +Ay acaba sesimi mibeyenmedi..detone mi oldum....yoksa şarkıya hakim mi olamadım...

+Aloooo orası uyandırma servisi mi
    -Evet beyfendi buyrun ben Nurten nasıl yardım edebilirim
    +Şimdi Nurten hanım benim bi sorunum var...nası desem...sevgilim şeyden şikayet ediyo...ehmm benim ufaklık uyanmıyo...işte siz onu uayndırıcakmışsınız
    -Ay demek çocuunuz war...ne kadar güzel....boşandınız da heralde sevgilim dediinizie göre...siz merak etmeyin çocuunuzu istediiniz saatte biz uayndırırız
    +Ne çocuu ne boşanması..ufaklık diyorum ufaklık
    -Terbiyesiz adam...Sen beni ne sandın..Kapa telefonu bidaa da arama...Sapık şey...traaakkkkk
    +e şimdi benimkini kim uyandırıcak

eksi.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uyandirma servisinden alintilar
    puhahahaaaaa..emegıne saglık:d050::d050::d050:

Uyandirma servisinden alintilar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. OruÇ Hakkinda Bİr Doktorun AraŞtirmalarindan Alintilar

OruÇ Hakkinda Bİr Doktorun AraŞtirmalarindan Alintilar

Aşağıda Asya lı bir müslüman doktorun oruç hakkında yaptığı bir araştırmadan yaptığımız alıntıları bulacaksınız. Kısaca doktor şöyle diyor:- ‘’Oruç hakkındaki bu yazıyı Amerikalı Dr.Alan Cott tarafından yazılan ‘’Oruç, En İyi Diet’’ isimli bir kitabı okuduktan yıllar evvel yazmıştım. Şimdi bunu tekrar kaleme alıyorum ve yıllar boyu oruç la ilgili yaşanmış tecrübelerden öğrendiklerimi ve...
  2. DoĞadan Alintilar

DoĞadan Alintilar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Servi (Cupressus)

Servi (Cupressus)

cupressus bakımı cupressus servi çeşitleri selvi çeşitleri servi türleri Servi (Cupressus), uzun boyu (30-35 m) ve koyu yeşil yaprak dokusu ile uzaklardan dikkati çeker. Küçük bir futbol topuna benzeyen kozalakları ve birbiri örtecek şekilde üst üste yerleşmiş pul yaprakları ile diğer iğne yapraklılardan farklıdır. Türler Cupressus arizonica - Arizona servisi Cupressus atlantica -...
  4. Konya'da Tren İşçi Servisine Çarptı:2 Ölü

Konya'da Tren İşçi Servisine Çarptı:2 Ölü

Kazanın ardından otobüs hurda yığınına döndü. Konya'nın Çumra ilçesinde yük treninin işçileri taşıyan servis otobüsüyle çarpışması sonucu 2 kişi öldü. Ulukışla-Konya seferini yapmakta olan, Hüseyin Işılak'ın makinistliğini yaptığı yük treni, Okçu beldesi yakınlarındaki hemzemin geçitte bir fabrikadan işçileri evlerine taşımakta olan Mehmet Avlar yönetimindeki servis otobüsü ile çarpıştı....
  5. Gizli servisin sırları yayınlandı

Gizli servisin sırları yayınlandı

Stella Rimington'un otuz yıllık gizli servis deneyiminden süzdüğü casusluk romanı 'Kaçak Avı' yayınlandı. Britanya istihbaratının first lady'si Stella Rimington'dan bir Liz Carlyle serüveni: Karşı-istihbarat dairesine geçici görevle atanan Liz Carlyle, Moskova'nın Londra'daki Rus oligarklardan birine suikast düzenleyeceği...

Sayfayı Paylaş