gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Uyanik Darwin

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uyanik Darwin
    :huhe::hhh::huhe::hhh:

emegıne saglık

Uyanik Darwin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyanik ŞofÖr

Uyanik ŞofÖr

Adam trafikte 'alçaktan uçarak' giderken polise yakalanır... kenara çeker arabadan iner: - Buyrun Memur Bey! - Beyefendi aşırı hız yaptığınız için sizi durdurmak zorundayım, ehliyetiniz lütfen? - Ehliyetim yok, son yaptığım kazada ehliyetime el koydular Memur Bey. - Peki aracınızın ruhsatını görebilir miyim? - Araba benim diil Memur Bey çaldım ben bu arabayı. - Anlamadım nasıl yani, siz...
  2. Darwİn Ve MolekÜler Devrİm

Darwİn Ve MolekÜler Devrİm

DARWİN VE MOLEKÜLER DEVRİM Doğal seçilim aslında bir genetik kuramı. Çünkü doğal seçilim süreci genetik çeşitliliğin varlığını gerektiriyor. Bu çeşitlilik ortamında, Darwin'in deyimiyle "varolma mücadelesi"nde, avantajlı özelliklere sahip bireyler varlıklarını sürdürebiliyor ve bu özelliklerini bir sonraki kuşağa aktarabiliyorlar. Ancak Darwin, genetik süreçlerin nasıl işlediğini...
  3. “Darwin Sansürü” açıklaması

“Darwin Sansürü” açıklaması

Tubitak Son günlerde tartışılan, “Darwin Sansürü” olarak anılan konu ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Noktasına virgülüne dokunmadan açıklamayı olduğu gibi aşağıda yayınlıyoruz. "Bilim ve Teknik Dergisinin Mart sayısının hazırlık ve basım aşamasında, tamamen kurum içi süreçlerdeki aksaklıklar ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Yönetmeninin yetki aşımından kaynaklanan...
  4. Darwin hakkında komik bilgiler

Darwin hakkında komik bilgiler

1.Darwin Bir Keresinde Baykuş Yemiş Darwin’in doğaya ve bilime olan ilgisini bilmeyen yoktur elbette ama onun çok ilginç bir merakı daha varmış. Ne zaman ilginç bir hayvan görse, tadının nasıl olduğunu merak edermiş. Darwin Cambridge Üniversitesi’ndeyken, menülerde pek sık bulunmayan atmaca ve balaban kuşu gibi hayvanları yemek için haftada bir kez buluşan “Gurme Kulübü”ne katılmış. Garip...

Sayfayı Paylaş