gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Uyanık Muhabir

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Patronu işten kovmak üzereydi son şans vermişti köprüde bir kaza olmuştu onun resimlerini getirirse işine devam edecekti.Kaza yerine vardığında kazanın etrafini önce polis kordonu, sonra da büyük bir merakli kalabali i Cevirmisti.. Gazetesine,iyi bir kaza fotoğrafi yetistirmek isteyen uyanik foto muhabiri çemberleri asamayinca

"Yol verin.. Yol verin.. Ben kaza kurbaninin ogluyum. Babam o benim babam hayattaki en değerli varlığım" diye bagirmaya basladi. Kenara cekilip yol verdiler.. Foto muhabiri yaklasti.

Ne Görsün...

Arabanin önünde bir esek yatiyordu... :haha::haha:

Uyanık Muhabir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyanık olmak

Uyanık olmak

Rüyada uyanık olduğunuzu veya yeni uyandığınızı görmek, garip deneyimler edineceğinizin ve can sıkıntısına uğrayacağınızın işaretidir.
  2. Uyanık durmak

Uyanık durmak

Rüyada görülen uyaniklik, kisinin çok fazla sevdigi çocuklanndan veya dostlanndan birisinin kaybolmasidir. Uyaniklik dost ve arkadaslardan ayrilmaga isarettir. Bundan dolayi rüyada geceleyin çok uyanik kaldigini ve uyuyamadigini gören kimse, dostlanndan aynlir.
  3. uyanıksın Hüsnü

uyanıksın Hüsnü

bu kadar işini bilen yoktur herhalde diye düşünüyorum neler yapıyor böyle Hüsnü Şenlendirici... ne demek istediğimi haberimizi okuyunca anlayacaksınız...... TAMAMEN DUYGUSAL! KRİZ NEDENİYLE İŞLERİ AZALAN, ARDINDAN YASAK AŞK YAŞADIĞI SEVGİLİSİ HAPSE GİREN HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'NİN AKORDU BOZULDU. İŞ ALDIĞI YERLERİN TEPKİSİ ÜZERİNE MAZBUT YAŞAMINA DÖNMEYİ AMAÇLAYAN KLARNETÇİ, EŞİYLE YENİDEN...
  4. Dilaver Uyanık kimdir

Dilaver Uyanık kimdir

dilaver uyanık kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Bir çok dizide başarılı oyunculuğu ile rol alan usta oyuncu Dilaver Uyanık hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Dilaver Uyanık(1938 - 27 Ağustos 2004) Türk oyuncu. Özellikle Şaşıfelek Çıkmazı dizisindeki baba (Kemal) karakteri ve Zerda dizisindeki rolüyle tanınır. Ortaöğrenimini Malatya’da tamamladı. 1958’de...

Sayfayı Paylaş