gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mutfak uyarı levhası mutfak dekorasyonu
    Bu uyarı yazısı bulunan mutfak örneğini görünce gülümsedim. Ben espiri amaçlı böyle bir uyarı konduğunu düşünüyorum ama gerçektende hatırlatmak için de bu uyarı konmuş olabilir tabiki. Özellikle bu uyarı tam öğrenci evleri için sanırım. Öğrenci evlerinin mutfak dekorasyonunun olmazsa olmazı olmalı bu yazı:)

Uyarı levhaları ile espirili mekanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlıda Uyarı Levhaları

Osmanlıda Uyarı Levhaları

Kutlamalarda havaya ok atmak tehlikeli ve yasaktır. - At sırtında iken haberci güvercinle konuşmak yasaktır.. - Dikkat..! Fayton çıkabilir.. - Seyir halindeki sandaldan sarkmak tehlikeli ve yasaktır. - Seyir halindeyken faytoncuyla konuşmak yasaktır.. - "Kanat takıp uçmak yasaktır" (galata kulesi müdürlüğü) - 18 yaşından küçük veledlere tütün ve mamulleri satışı zinhar yasaktır... -...
  2. Levha

Levha

Nasihatte bulunmaya, yararlı söz söylemeye, bilgi ve tecrübesiyle insanlara faydalı olmaya delalet eder.Çok güzel geçecek bir iş yolculuğuna çıkacaksınız demektir. Çok güzel geçecek bir iş yolculuğuna çıkacaksınız demektir. Rüyada levha görmek yakinda hayirli bir yolculuga çikacagina delalet eder.
  3. Muğla ilinde ki tarihi mekanlar

Muğla ilinde ki tarihi mekanlar

Selam melekler, bana Muğlada ki tarihi mekanlar hakkında bilgi verebilirmisiniz, çok memnun olacam.Teşekkürler şimdiden :D
  4. Diyanetten Yılbaşı İle İlgili Uyarı !

Diyanetten Yılbaşı İle İlgili Uyarı !

Bu konu; diyanetten yılbaşı uyarısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı incesi Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez vatandaşları bazı konularda uyardı. Hepimizin kulağına küpe olması gereken bu uyarılar için detaylara geçiyoruz.. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez yılbaşı öncesi önemli uyarılarda bulundu..Noel ekonomisine dikkat çeken Mehmet Görmez filmleriyle,...
  5. türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

lütfen yardım eder misiniz şimdiden saolun. :)

Sayfayı Paylaş