Üye Adınız Ne Anlama Geliyor ?

benim adım şeyma o yüzden sym.Rky de çok sevdiğim birinin adı rukiye bunuda rky yaptım =)

Gamselim.. Sevdiğim gamseli oldugu için oradan geliyor... ayrıca ismim dee gamzee...ikisinden de geliyor iştee yahuu balım...

Son düzenleme:
Soğanları ve sarımsakları temizleyip kıyın. Biberleri ince şeritler halinde doğrayın. Domateslerin soyup iri iri doğrayın. Tavuk etlerini tavaya alıp etler suyunu salıp çekinceye kadar kavurun. Zeytinyağı, kıyılmış soğan ve sarımsakları ekleyip soteleyin. Biber, domates, tuz, karabiber ve kekik ekleyip karıştırın. Kapağı kapalı olarak ara sıra karıştırıp 15 dakika pişirin. Sıcak olarak servis yapın..

anlamı bu :D:D:D

Soğanları ve sarımsakları temizleyip kıyın. Biberleri ince şeritler halinde doğrayın. Domateslerin soyup iri iri doğrayın. Tavuk etlerini tavaya alıp etler suyunu salıp çekinceye kadar kavurun. Zeytinyağı, kıyılmış soğan ve sarımsakları ekleyip soteleyin. Biber, domates, tuz, karabiber ve kekik ekleyip karıştırın. Kapağı kapalı olarak ara sıra karıştırıp 15 dakika pişirin. Sıcak olarak servis yapın..

hahaha hahaha :D:D

çatlaksın sen yaa :D:D:dil::dil::dil:
:huhe::huhe::huhe:

:haha::haha:sen beni güldürdün ya allahta seni güldürsünnn...ama varya birgün seni kesip yiyecegim tavukkkkk......

aSqimSin.. Aşkımsın anlamına geliyor. Normal hayatımda yazı yazarken 'q' harfini kullanmasam da nickimde kullandım. Daha güzel durduğunu düşündüm :kiss:
''S'' harfinin büyük olması da ismimin baş harfi olması. İsmim Serenay :D

sessiz fırtına demek benim üye adım,ben anlattığı için sanırım yıllardır bu adı kullanırım...herşeyi içimde yaşarım,kolay kolay patlamam ama patlayınca ortalık toz duman olur geri dönüşü olmaz,fırtına gibi eserim onca sessizliğin ardından o yüzden seviyorum sanırım bu adı:)

Geri