gebe
  1. kararsız esmer

kararsız esmer Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

üye oldum ama kimse ile konuşamadım :( gebelik belirtileri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında kararsız esmer tarafından paylaşıldı.

adet gecikmesinin 4. günündeyim henüz test yapmadım korkumdan 2 senedir istiyoruz olmadı test yaptırdık eşimde bende ama ikimizdede bi sorun çıkmadı. gecikmenin 4. gününü ne hamilelik nede adet belirtileri olmaksızın geçiriyorum yanlız yaklaşık 10 gündür göğüs uçlarımda hassasiyet oluştu ama gün itibariyle yok bel ağrım var ve sürekli bi akıntıdan dolayı ıslaklık hissiyle acaba adet mi oldum dedirticek akıntım var genelde akıntısı olan bi kadınım ama bu biraz fazla gibi geldi bana gece uyanıp wc ye gitme isteği oluyo bundan yaklaşık 20 gün önce falan adet bitiminden bi 10 gün sonra kahverengi akıntım oldu BANA YARDIMCI OLMAYACAKSINIZ SANIRIM

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hamilelik testi yaparsan daha iyi olur hamilelik bleirtileri kişide kişiye değişiyor beinm adet döneminde hamilelik belirtileri yaşıyorum senin içini rahat ettirecek tek şey kanda gebelik testi dir benimde 2 gün gecikti bende test yapmyaya korkuyorum 15 aydır hep aynı şey ama yaptıtırsa iyi olur.

kararsız esmer bunu beğendi.
  3. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim asena bu ilk gecikmem değil daha önce 14 gün geciktiği bile oldu bi dolu test yaptırdım bişe çıkmadı strese falan bağlandı şimdi aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum aslında hakkımızda hayırlısı herzaman allah isteyen herkese versin. inşallah sende bende hamilileyizdir

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benimde sürekli adetlerim gecikiyor bende test yapıyordum hep negeatif şimdi artık korkuyorum yapmaya testi felan ama sitres daha kötü engelliyor zmanaa bırakmak lazım bazen

5. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    zamana bıraktım hala yapmadım test 5. günüm şuanda gaz doluyum yürürken uyur moddayım psikolojik mi bilmiyorum birde bişe sormak istiyorum ben ya her gebe kalan sık idrara çıkar mı ?

6. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    hayır belirtiler kişiye göre değişir bence takıntı yapma sonra büyük hayl kırıklığı oluyo nettede fazla gezinip belirti arama doğal akışına bırak meleğinde gelmişse rahat etsin annesi germe onuda:)hayırlısyla inş. gelmiştir

7. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah sevde koca bi 2 sene bekledik onu inşallah o mücize benledir inana elinde değil insanın sürekli nette bişeyler okumaya çalışıyorum hatta tüm yorumları ezberledim diebilirim

tatlı bela bunu beğendi.
  8. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım bukadar kafana takma biraz rahatla sitres ve sürekkli kafaya takmak gebeliğe inan büyük engel oluyor elbette elinden geleni yap amaçok sitres iyi değil birazda akışışına bırakmak lazım bence inş hamişsindir içinin rahat etmesi için test yap inş hakkında hayırlısı olur

9. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tatlı bela çok teşekkür ederim canım yarın test yaparım büyük ihtimalle böle beklemekte inanılmaz stres yaratıyo ama çok korkuyorum inşallah hamileyimdir ve inşallah tüm isteyenlere allahım hayırlı evlatlar versin inşallah

tatlı bela bunu beğendi.
  10. şarkta

şarkta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hamilesindir canım seni pek umutlandırmak istemiyorum ama benim hamilelik belirtilerim ile aynı ilk yazdıkların inşallah her şey gönlünce olur....

11. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    şarkta inşallah öleyimdir inanılmaz bi heyecan ve korku var şuanda eşimde direkt git kan testi yaptır dio hazırmıyım bilmiyorum

12. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  13. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
  14. kararsız esmer

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    testttttttttttttttttt yaptımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

esra2012 bunu beğendi.
  15. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Inşallah olur canımmm bizede dua et

üye oldum ama kimse ile konuşamadım :( gebelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_? ben hülya avşarın üye olmasını isterdım:D
  2. Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım. Negatif çıktı. Ama...
  3. Ovulasyon dönemi ile gebelik belirtileri arasındaki farklar.HAMİŞLERİMM HADİ YAZIN:D

Ovulasyon dönemi ile gebelik belirtileri arasındaki farklar.HAMİŞLERİMM HADİ YAZIN:D

ovulasyon belirtileri ovulasyon dönemi adet belirtileri ve hamilelik arasındaki fark Her kadının gebelik belirtileri çok farklı olabiliyor.Yani mide bulantısı herkeste yaşanmıyor mesela.Kimi çok rahat geçirirken gebeliğini,kimi sıkıntı çekiyor.Ovulasyon döneminde beliritleri yaşayanlarda var yaşamayanlarda ve ikisi bazen karışıtırılabiliyor.Mesela yumurtlama zamanı oluyo bel ağrısı,kasık...
  4. twitter türkçe üye ol

twitter türkçe üye ol

Twitter Üye Ol, twitter twitter türkçe üye ol, Twitter Nasıl üye olunur Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitter nasıl üye olunur diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere gerekli bilgileri ve bağlantıları aktarıyoruz. Twitter nasıl üye olacaksınız önce buraya tıklayın ana sayfaya gidiyoruz.. Daha sonra e-mail adresinize onay yapmanız için bir e-mail geliyor hesabınızı...
  5. Wolfteame Üye Oldum ama Giremiyorum Yardım !

Wolfteame Üye Oldum ama Giremiyorum Yardım !

wolfteame üye oldum ama giremiyorum bir yardım edin ne olur :S:S

Sayfayı Paylaş