gebe
  1. GiZeM1

GiZeM1 Forum Okuru

Üyeligimi Siler misiniz?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında GiZeM1 tarafından paylaşıldı.

Üyeligimi silermisiniz lütfen? Yardımcı olucak bir admin yokmu

2. GiZeM1

GiZeM1 Forum Okuru

üyeligimi silermisiniz

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İsteğiniz üzerine üyeliğiniz silinmiştir..

4. nurhayatgov

nurhayatgov Forum Okuru

üyeligimi silermisiniz .teşekkür ederim.

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İsteğiniz üzerine üyeliğiniz silinmiştir..

Üyeligimi Siler misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benimde gözümün yaşını siler misin Ey Resul

Benimde gözümün yaşını siler misin Ey Resul

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. side

side

Manavgat'a 7 km uzaklikta olan Side tarihi bir yerlesim merkezidir. Tarihçiler tarafindan I.Ö. 1405'te kuruldugu ifade edilen Side, I.Ö. VI. y.y in yarisindan itibaren, sirasi ile, Lidyalilarin, Perslerin, Iskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaioslarin egemenligini tanimistir. I.Ö. 215 ten sonra Suriye Kralligi'nin denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent I.Ö....
  3. Ailevi sıkıntılar günahları siler mi ??

Ailevi sıkıntılar günahları siler mi ??

insanın başına gelen sıkıntılar onun günahlarına keffaret olacaktır. Peki, ailevi sıkıntılar? İnsanın başına gelen sıkıntılar onun günahlarına keffaret olacaktır. Bu bakımdan insanın aile içinde çektiği sıkıntılar da onun günahlarına keffaret olacaktır. Ebu Hüreyre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Amellerinizde orta yolu ve doğruyu bulmaya çalışın. Mü'mine musibet nevinden her ne ulaşır...
  4. yardım edin  üyeligim askıya alınmış

yardım edin üyeligim askıya alınmış

site kurucuları lütfen sesimi duyun bana yardım edin hande_3434 adlı kulanıcı acım idi ve askıya alınmış yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  5. Üyeligimin iptalini istiyorum..

Üyeligimin iptalini istiyorum..

Üyeligimin iptalini istiyorum. saygilar..

Sayfayı Paylaş