gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uygulama.diyanet.gov.tr kuran kursu kayıtları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar uygulama.diyanet.gov.tr diye bi adres yada ben yanlış hatırlıyorum. Yaz kuran kursu kayıtları varmış bu adres üzerinden de adresimizi girerek yönlendiriliyormuşuz. Bu linki ve tam adresi bana vermeniz mümkün mü ?=

uygulama.diyanet.gov.tr kuran kursu kayıtları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıt

Hafıza (bkz.) proçesinin başlangıç safhası için kullanılan bir terimdir. Hatırlanacak şeylere önce algı alanı içinde selektif dikkat (bkz.) uygulanması gereklidir. Modern araştırmalara göre, bunlardan bazıları uzun süreli hafızaya aktarılmadan önce, başlangıçta kısa süreli bir depo sistemine geçmektedir. Hafıza testleri de bu kısa süreli yahut yakın hafızayla ilgilidir. Bkz. Akıl durumunun...
  2. Yönetici Kursu

Yönetici Kursu

aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor nasıl yapılır İşinize yaramasa bile astlarınızdan hazırlaması zor raporlar isteyin. *Size sunulan rapor ne kadar özenle hazırlanmış olursa olsun eksik tespit edin ve beğenmediğiniz kısımlarına çizik atın. *Asla astlarınıza özel hayatınızdan bahsetmeyin,Onların yanında sürekli işten bahsedin. *Günaydın,iyi akşamlar derken bile ses tonunuz...
  3. CHP'nin çarşaf ve Kuran kursu açılımlarıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu

CHP'nin çarşaf ve Kuran kursu açılımlarıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu

CHP'nin çarşaf ve Kuran kursu açılımlarıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu. CHP'nin ''çarşaf ve Kuran kursu'' açılımlarıyla ilgili Genel Başkan Deniz Baykal ve parti yöneticileri hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu. Mahir Akkar adlı vatandaş, Baykal, CHP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen, İstanbul İl Başkanı...
  4. Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı...
  5. Diksiyon Kursu :)

Diksiyon Kursu :)

Kursa başladım yeni değil aslında 1 kadar oluyo ama sadece hafta sonları olduğu için fazla ilerleyemedik tabi... Zevkli oluyo dersler... Sıkılıyorum yapıcak bişey yok duyenlere tavsiye ederim... Diksiyon bitiminde devamına da hızlı okuma koymuşlar bunu bilmiyodum ama benim için çok ii olcak... Bi taşla iki kuş gibi bişey xD Tavsiye ederim herkese :)

Sayfayı Paylaş