gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Uygun bir cift misiniz?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

1- Gün içinde onu özlüyor ve sürekli düşünüyor musun? a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

2- Onun arkadaşlarıyla iyi geçinebiliyor musun?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

3- Film seçimlerinde uzlaşıyor musunuz?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

4- Giyim tarzından hoşlanıyor musun?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

5- Bir olay karşısında onunla aynı duyguları paylaşır mısın?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

6- Seni güldürebiliyor mu?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

7- Onu değiştirmeye çalışmadan, olduğu gibi seviyor musun?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

8- Önemli konularda fikirlerine güvenir misin?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

9- Onun soyadını kendi soyadın yerine koymayı dener misin?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

10- Moralin bozuk olduğunda seni rahatlatmayı biliyor mu?

a) Evet
    b) Hayır
    c) Bazen

A’lar çoğunluktaysa; siz birbiriniz için yaratılmışsınız. Mükemmel bir çift oluyorsunuz, ruh ikizinizi bulmuşsunuz. Size Romeo ve Juliette, Keram ile Aslı diyebiliriz. Bu mutluluğunuzun ömür boyu sürmesini dileriz.

B’ler çoğunluktaysa; siz ayrı dünyaların insanlarısınız. İlişkinizi bir kere daha gözden geçirin. Ya artık aşk yavaş yavaş sonlarına gelmiş, ya da birbirinizi anlayamıyorsunuz. Eğer onu kaybetmekten korkuyorsanız, ilişkiye biraz daha özen göstermelisiniz.

C’ler çoğunluktaysa; ilişkiniz ümit vaat ediyor. Ama karşılıklı biraz daha çaba harcamanızı öneririz. Belki de yeni tanıştınız, ama birbirinizi tanımaya başladıkça ilişkiniz de güzelleşecektir.

mynet

2. banuu

banuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uygun bir cift misiniz?
    ay ne guzel a lar cogunlukta cıktı

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Uygun bir cift misiniz?

Bebem yaa benim sevgilim yok:D:Den yakın arkadaşım için yaptım kübramm içinn bitanem için yaptım a'lar çıktı:D:D

4. Acelya_18

Acelya_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a lar coğunlukta... askımı cokk seviyorum :)

5. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    A’lar çoğunluktaysa; siz birbiriniz için yaratılmışsınız. Mükemmel bir çift oluyorsunuz, ruh ikizinizi bulmuşsunuz. Size Romeo ve Juliette, Keram ile Aslı diyebiliriz. Bu mutluluğunuzun ömür boyu sürmesini dileriz.
    evet biz birbirimiz için varızz...
    ASKERİM SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMM

Uygun bir cift misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her eve uygun bir "Rehau" var

Her eve uygun bir "Rehau" var

Her eve uygun bir "Rehau" var Avrupa'nın önde gelen profil üreticilerinden biri olan Alman Rehau, toplu konutlardan villalara kadar her tür konutta kullanılabilecek ürünleri ile dikkat çekiyor. Basic-Design Profil Sistemi ile özellikle toplu konutlar için ekonomik ve kaliteli ürünler sunan Rehau, Brillant Design ile farklı tarzlardan hoşlananlara hitap etmeyi amaçlıyor....
  2. Ciftlere Özel ...(:

Ciftlere Özel ...(:

çiftlere özel pijama takımları çiftler için pijama takımları Herkesin bir birinize ait oldugunu görmesini istiyorsaniz, buyrun Meleklerim bunlar tam sizlik :)
  3. Mikemmel cift...

Mikemmel cift...

Zamanın birinde mükemmel erkek ve mükemmel kadın karşılasmışlar. Mükemmel bir flö...rt döneminden sonra... mükemmel bir evlilik yapmışlar. Birlikte mükemmel bir hayat sürmüşler. Bu mükemmel çift karlı,fırtınalı bir noel aksamı mükemmel arabalarıyla giderken yolda donmak üzere olan bir adam görmüşler. Mükemmel çift olduklarından adama yardım etmek için durmuşlar. Adam meğer sırtında oyuncak...
  4. Gelinliklerimize uygun aksesuarları seçelim mi?

Gelinliklerimize uygun aksesuarları seçelim mi?

bridal shoes Sevgili meleklerim,bekar olanlar ve nişanlı olanlar her vitrin öününden geçtiğimizde ağzımız açık baktığımız gelinlikleri hayırlısıyla giymek nasip olsun.Bakın ben biraz daha detaylara indim gelinliklere heryerde bakarız ama aksesuarları düğüne yakın zamanlarda koştururuz genelde :D İŞte size aksesuarlar meleklerim ... veee ayakkabılarr... gelinliği gelinlik yapan...
  5. Mide Balonu Kimler İçin Uygundur?

Mide Balonu Kimler İçin Uygundur?

mide balonu ile kilo verme,mide balonu taktıran varmı,mide balonu nedir,mide balonu zararlmıdır,mide balonu hakkında bilgiler Mide balonu tamamen ameliyatsız ve kolay uygulanabilir bir zayıflama yöntemidir. Risklerinin oldukça düşük olması, kolay uygulanabilir olması ve tekrar edilebilir olması nedeniyle çok geniş bir hasta grubunda kullanım alanı bulunmaktadır. Mide balonları...

Sayfayı Paylaş