gebe
  1. baskan26

baskan26 Forum Okuru

UYGUN FİYATA GONAL F 450

Konu, 'Çöplük' kısmında baskan26 tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR ELİMDE BİR ADET HİÇ AÇILMAMIŞ GONAL F 450 KALDI. TEDAVİM HENÜZ BİTTİ. 240 LİRAYA ALDIM. 200 LİRAYA VERMEYE HAZIRIM. ESKİŞEHİRDE OTURUYORUM.

UYGUN FİYATA GONAL F 450 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uygun fiyata UMTS'li cep

Uygun fiyata UMTS'li cep

UMTS'li telefonlar pahalıdır ön yargısı bu telefon ile tarihe karışacak gibi görünüyor: Nokia 3120 classic ile yeni dönem. Nokia, 3120 classic modelini tanıttı. Telefon son derece sade gözükmekle beraber birçok özellik sunuyor. Bunların arasında video özellikli 2 megapiksel kamera, müzik çalar, 4 GB'a kadar genişletilebilir hafıza ve 5.1 cm.'lik ekran var. Sörf yapmak için UMTS de hazır...
  2. aşılama gonal f kullananlar

aşılama gonal f kullananlar

aşılama aşılama yapan varmı sonuç aldınızmı çok korkuyorum nasıl yapılıyor
  3. Çok Uygun Fiyata Parfümler!

Çok Uygun Fiyata Parfümler!

Arkadaşlar parfüm satışı yapmaktayım. Parfümler orijinal değildir; fakat kokusu ve şişesi birebir aynıdır. Sadece orijinale göre daha az kalıcıdır. Bütün parfümler 25 TL'dir. PTT ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kargo ücreti 5 TL'dir. 75 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. Ayrıca kozmetik ve tırnak süsleme ürünleri de satıyorum. Aşağıdaki parfümler satışını yaptıklarımdan sadece birkaçı. Çok daha...
  4. Gonal-f kullan varmı?????

Gonal-f kullan varmı?????

Selam melekler; Ben 5 yıllık evliyim. Daha önce bir gebelik geçirdim. Ama 5 aylıkken onu kaybettim.Uzun zamandır bebiş istiyorum ama olumlu sonuç alamadım. 2 defa klomen kullandım birinde yumurta çatlatma iğnesi oldum diğerinde kendiliğinde yumurtanın çatlamasını bekledim.Ama sonuç olumsuz oldu. 1 sene kadar tedaviye ara verdim. Geçen ay tekrar tedaviye başladım. Dün gonal - f adında yumurta...
  5. Gonal-F  Nedir?Nerelerde Kullanılır?

Gonal-F Nedir?Nerelerde Kullanılır?

bu konu;yumurtlamaya yardımcı ilaçlar,gonal f hakkında bilgiler vermektedir Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır.Yumurtlaması olmayan ve klomifen sitrat'la tedaviye cevap vermemiş kadınlarda yumurtlamayı sağlamak üzere kullanılabilir.Tüpte dölleme gibi...

Sayfayı Paylaş