gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Uygun fiyata UMTS'li cep

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]UMTS'li telefonlar pahalıdır ön yargısı bu telefon ile tarihe karışacak gibi görünüyor: Nokia 3120 classic ile yeni dönem. Nokia, 3120 classic modelini tanıttı. Telefon son derece sade gözükmekle beraber birçok özellik sunuyor.
    Bunların arasında video özellikli 2 megapiksel kamera, müzik çalar, 4 GB'a kadar genişletilebilir hafıza ve 5.1 cm.'lik ekran var. Sörf yapmak için UMTS de hazır bekliyor.
    Cihaz 2008'in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek ve farklı renklerle raflardaki yerini alacak. Fiyat ise yaklaşık 260 Dolar (yurtdışı fiyatı).
    Nokia'ya göre teknik veriler:
    Ebatlar: 111.3 x 45.4 x 13.4 mm
    Ağırlık: 85 gram
    Şebekeler: Dört bant GPRS, UMTS, EDGE
    Hafıza: Bilinmiyor, 4 GB'a kadar genişletilebilir
    İşletim sistemi: Symbian S40
    Ekran: 2 inç TFT, 16 Milyon renk, dokunmatik ekran yok
    Arayüzler: USB, Bluetooth, microSD slotu
    Kamera: 2 megapiksel
    Renkler: Grafit, mor-beyaz, koyu kırmızı, fındık kahverengisi
    Pazar başlangıcı: 2008, ikinci çeyrek
    Fiyat: Yaklaşık 260 Dolar (yurtdışı)

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Uygun fiyata UMTS'li cep
    Fiyatı oldukça uygunmuş gerçekten. Ellerine sağlık canım.

Uygun fiyata UMTS'li cep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uygun fiyata konut alabiliriz!

Uygun fiyata konut alabiliriz!

Geleneklerimize bağlı bir toplum olarak 3+1 tipinde ve ortalama 100 metrekare ve daha büyük konutları tercih ediyoruz. Bir odayı kendimize, bir odayı çocuklarımıza, salonu genel kullanım için, diğer odayı da ya misafirlerimize ayırıyoruz ya da oturma odası olarak kullanıyoruz. Kendi odamız tamam, çocuklarınki de çok önemli ama salon ve diğer oda aslında aynı işlevi görüyor. Genellikle gün...
  2. Yurt dışından uygun fiyata mükemmel makyaj setleri...

Yurt dışından uygun fiyata mükemmel makyaj setleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok Uygun Fiyata Parfümler!

Çok Uygun Fiyata Parfümler!

Arkadaşlar parfüm satışı yapmaktayım. Parfümler orijinal değildir; fakat kokusu ve şişesi birebir aynıdır. Sadece orijinale göre daha az kalıcıdır. Bütün parfümler 25 TL'dir. PTT ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kargo ücreti 5 TL'dir. 75 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. Ayrıca kozmetik ve tırnak süsleme ürünleri de satıyorum. Aşağıdaki parfümler satışını yaptıklarımdan sadece birkaçı. Çok daha...
  4. UYGUN FİYATA GONAL F 450

UYGUN FİYATA GONAL F 450

ARKADAŞLAR ELİMDE BİR ADET HİÇ AÇILMAMIŞ GONAL F 450 KALDI. TEDAVİM HENÜZ BİTTİ. 240 LİRAYA ALDIM. 200 LİRAYA VERMEYE HAZIRIM. ESKİŞEHİRDE OTURUYORUM.
  5. Hamile bluz uygun fiyata

Hamile bluz uygun fiyata

Merhaba geçen hafta çarşıdan 45 liraya aldığım ürünün bir benzerini biraz önce nette gördüm. Vallahi sipariş versem mi bilemedim ama belki haberi olmayan vardır gayet uygun fiyata bir bluz. Artık çekermi çekmez mi kumaşı filan nasıldır bilmem http://www.defacto.com.tr/hamile-bluz-467835

Sayfayı Paylaş