gebe
  1. İLaydaAltınel

İLaydaAltınel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Uygun konu başlığını bulamadım

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında İLaydaAltınel tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben tatlı yavru hayvan resimleri paylaşmak istiyorum fakat uygun konu başlığını bulamadm .s yardımcı olursanız sevinirim :) :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selam İlayda, aşağıda ki başlıktan hayvan yavru resimlerini paylaşabilirsin..:)
    Tüm Resim Konuları

3. ezzgii

ezzgii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle aranıza yeni katılmış bulunmaktayımm benim için eğlenceli bir yer keyifli anlar yaşamak dileğiyle :).
    benim sorunum var ve bunu sizinle paylaşmak, sizin fikirlerinizle de yeni yöntemler bulmak istiyorum..nışanlım işinden dolayı kifoz (kamburluk ) sorununa yakalandı.öncesinde çok değildi ve son zamanlarda iyice kambur durduğunu ben ,ailem ve birçok kişi de farketmiş durumda.bir çok uyarı yapmamıza rağmen alışkanlık haline geldi ve dik durunca rahat edemediğini söylüyor.bu durum öncelikle onun sağlığı sonra da görünüş açısından oldukça kötü bir durum .yani ne yapmamız gerektiğini bilemiyoruz.doktora gitmekten de çekiniyor daha doğrusu istemiyor..ameliyatı varmış yani o konuda da kararsız kaldık
    sizin de çevrenizde bu ve buna benzer durumlar olup ve sorunu nasıl giderebileceğinize dair fikirleriniz varsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum :)
    şimdiden teşekkürler

4. İLaydaAltınel

İLaydaAltınel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim :)

Uygun konu başlığını bulamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başlık

Başlık

Başlık, bere, şapka rüyaları kızlar için evlilik, erkekler için iş, hayırlı bir kısmettir. Evliler için ise işte yükselme, maddi durumun düzelmesi olarak yorumlanır.Rüyada baslik görmek iyidir. Rüyada basina her-hangi bir baslik geçirdigini görmek bir memuriyete girecegine ve-ya yeni bir is kuracagina, basligi basindan çikarmak bir isten veya memuriyetinden ayrilacagina isarettir.
  2. koma

koma

Koma Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır. Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır. Kişinin bazı dostlarından haber alamayacağına işaret eder
  3. lütfen başlığa uygun mesajlar yazalım

lütfen başlığa uygun mesajlar yazalım

sevgili melekler.forumumuzda "hamilelik anılarımız" diye bir başlık var.ben başlığa baktığım zaman hamileliğimizde başımızdan geçen ilginç olayları paylaşmamız gereken bir bölüm olduğunu düşünmüştüm.ama arkadaşlarım "çoğunlukla" doğum anılarını yazmışlar.o zaman başlığımızın adını "hamilelik ve doğum anılarımız" olarak değiştirelimmi.yada lütfen hamilelik...
  4. konu

konu

açılanma nedir doktorum bana dedide anlamadım bir açıklasanız

Sayfayı Paylaş