gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uygun mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çevresi iyi toplumda iyi işi olan 50 li yaşlarda bir beyim kendimden 25 yaş küçük çalışan 5 yaşında çocuğu olan çk güzel bir bayana aşığım ve iyi arkadaşız bana güvandiğini ve beğendiğini hissediyorum onun yaşında oğlum var çevremin tepkisinden korkuma söyleyemiyorum. ilişkininbaba kız ilişkisini dönmesinden korkuyorum 2yılı geçti tanışalı açılsam doğru mu olur evlensek yaş farkı ilerde problem teşkil eder mi çevreden etkilenir mi

uygun mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu? Alacağınız evin kullanışlı olmasına dikkat edin, prestij olsun diye lüks ama size hitap etmeyen evlerde oturmak gibi bir yanlışa düşmemeye çalışın. Alacağınız ev sizi rahatlatmalı. Unutmayın ki eviniz her şeyden önce sizin yuvanızdır. Dış cephede kullanılan yanlış malzeme, rutubet ve havasızlık gibi sorunları beraberinde getirir. Evin mimarisi ve dekorasyonu...
  2. Parfümün Tenine Uygun mu?

Parfümün Tenine Uygun mu?

tenime uygun parfüm Her yaşın kendine has kodu, anlayışı ve çekiciliği bulunuyor. Ve kendine özgü parfümü... Hangi tarz kokuların yaşınıza uygun olduğunu öğrenmek için yazımıza bir göz atmanız yeterli. 20'li yaşlar: Her şey sizin için yeni. Bu yüzden daha deneysel olabilirsiniz. Bu yaşların "uçarı" ruhuna en uygun kokular keskin ve güçlü ifadelidir. Kendinizi ortaya koymak ve...
  3. Parfümünüz yaşınıza uygun mu?

Parfümünüz yaşınıza uygun mu?

20'li yaşlar: Her şey sizin için yeni. Bu yüzden daha deneysel olabilirsiniz. Bu yaşların "uçarı" ruhuna en uygun kokular keskin ve güçlü ifadelidir. Kendinizi ortaya koymak ve hissetmek için önemlidir. Meyveli ve egzotik içerikli nar kokusu aynı zamanda masumiyeti ortaya çıkarıyor. Beyaz yapraklı portakal çiçeği ve inci çiçeği dışında vanilya ve amber notalarıyla ruhunuzu okşuyor....
  4. Maskaranız Sizin İçin Uygun mu?

Maskaranız Sizin İçin Uygun mu?

maskara seçimi, maskara nasıl seçilir, maskara çeşitleri Sevgili melekler, bir dünya para verip aldığınız maskaranızdan istediğiniz sonucu elde edemiyor, yeterli verim alamıyorsanız, bu maskaranın kötülüğünden değil sizin yanlış seçiminizden kaynaklanıyor olabilir. O sebeple maskara almadan önce lütfen aşağıdaki makalede yer alan tavsiyeleri gözden geçirmenizin sizin için uygun olacağını...
  5. Tesettür modelleri islama uygun mu

Tesettür modelleri islama uygun mu

ARkadaşlar çevremizde çok farklı tesettür modelleri görüyoruz. bunlar size göre derece İslama uygundur? Bu modelleri tasvip ediyor musunuz. mesela bu şekilde dışarıda dolaşmak size göre uygun mudur?

Sayfayı Paylaş