gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi...

Konu, 'Testler' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

uyku pozisyonuna göre kişilik kişilik analizleri uyku pozisyonuna göre analizi şeklinden analizi yatış şekline karakter Uyku üzerine araştırma ve analizler yapan uzmanlara göre, 6 ortak uyku pozisyonu ile farklı kişiliklerle ilişkili. Yatış pozisyonu uykuya dalma ve sağlıklı uyku üzerinde oldukça etkili. Uyurken yatış pozisyonunuzun anlamlarını yazının devamında bulabilirsiniz.
    Fetus / cenin yatışı:
    Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41′i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla bu poziyonda uyuduğu da tespit edilen diğer bir bulgu..
    Kollar yanda dik yatış:
    Çoğu kişi kollarını her iki tarafa sarkıtıp dik şekilde uyuyamaz. Bu şekilde uyuyunlar rahat, kalabalığa alışkın, yabancılara güvenen, sosyal insanlardır… Buna rağmen, bazen kolay aldanabilirler..
    Yaşlı duruşunda yatış:
    Her iki kolunu kıvırarak ellerini yastığın yanına veya omuz hizasına koyan kişiler doğal insanlardır. Şüpheci, kuşkucu, iyiliğe şüpheyle bakan özellikler taşıyabilirler. Düşünceleri nizde yardımcı olurlar. Genellikle ilgi odağı olmaktan hoşlanmazlar.
    Hangi pozisyon sağlıklı?
    Sağlık açısından yüzü koyun yatmak sindirimi durdurur, deniz yıldızı ve asker pozisyonlarında horlama ile sıkça karşılaşılır, kötü uyunmasına neden olur. Mideninbaskılanmadığı, kolay nefes alınan düz bir yatış gece boyunca sağlıklıdır.
    Rahat uyku sağlar, horlamayı azaltır. Uyuyan kişiler nasıl yattığının farkında olmadığı için, bu şekilde yattıklarında bile çok iyi yku uyumaları her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür araştırmalarda ayrıca, çoğu insanın uyku pozisyonunu değiştirmekten hoşlanmadığını da ortaya koyuyor. Buna göre insanların sadece % 5′i her gece farklı bir pozisyonda uyuduğunu belirtiyor

2. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Fetus / cenin yatışı: Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41′i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla bu poziyonda uyuduğu da tespit edilen diğer bir bulgu..

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ben burdaki pozisyonların hepsinde yattığım gibi bazı yattığım pozisyonlar ne yazıkki bu resimlerin içerisinde yoklar hahaha.Durumum çok vahim sanırsam galiba belki zannedersem heralde:D:D:D

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    Fetus / cenin yatışı: Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41′i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla bu poziyonda uyuduğu da tespit edilen diğer bir bulgu..

evet duygusalımdır :D

6. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Fetus / cenin yatışı:
    Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41′i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla bu poziyonda uyuduğu da tespit edilen diğer bir bulgu

7. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben yüzükoyun gibi yatıyodum fok balığı gibi.hiç tavsiye etmem.AYRICA SIRTÜSTÜ YATMAK GIDILAR İÇİN DAHA İYİ İMİŞ ! :):humble::humble::humble::humble::humble:

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sapkın Kişiliklerin Analizi

Sapkın Kişiliklerin Analizi

Medical Park Fatih Hastanesi’nden Klinik Psikolog Sinem Demir’e göre; cinsel dürtülerinin akıntısına kapılmış ve bunu duygu-düşünce-davranışlarında göstermekten kendini alıkoyamayan kişiler, genel olarak ‘sapkın kişilik’ olarak değerlendirilebilir. Psikolog Demir; ‘sapkın kişilikler’in analizini yaptı: 1-) AŞIRI BASTIRMA MASKESİ TAKANLAR: Sapkın kişilikleri anlamak her zaman kolay...
  2. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
  3. İsminizin Baş Harfine Göre Kişilik Analizi

İsminizin Baş Harfine Göre Kişilik Analizi

kişilik analizi, baş harfe göre kişilik, isme göre kişilik İsminizin baş harfine göre nasıl bir kişilik merak ediyormusunuz? Ne kadar inanırsınız bilemiyorum ama bu tür testlerin ve kişilik analizinin de meraklılarının olduğunu biliyorum. Meraklıları için isminizin baş harfine göre kişiliğiniz sizlerle;) A: İlk harf olduğunu bilir. Daha başlangıcında ikiye ayrılan bir ömürdür onunki ama...
  4. KİŞİLİK ANALİZİ

KİŞİLİK ANALİZİ

Kişilik Analizi Sertifika Programımızla öncelikle kişi kendi düşünce ve algılama biçiminin farkındalığına ulaşacak.Aynı zamanda da kişisel gelişimi için kendisine bir yol haritası çıkartabilecektir.İnsan davranışlarının altında yatan organik ve biyolojik süreçler hakkında bilgi sahibi olabilecek, öğrendiği bilgilerle iletişim deryasında fark yaratabilecektir. Kişilik türlerini canlı...
  5. Kişilik Analizi

Kişilik Analizi

KİŞİLİK ANALİZİ Kişilik Analizi Sertifika Programımızla öncelikle kişi kendi düşünce ve algılama biçiminin farkındalığına ulaşacaktır. Aynı zamanda da kişisel gelişimi için kendisine bir yol haritası çıkartabilecektir. İnsan davranışlarının altında yatan organik ve biyolojik süreçler hakkında bilgi sahibi olabilecek, öğrendiği bilgilerle iletişim deryasında fark yaratabilecektir. Kişilik...

Sayfayı Paylaş