Uyku problemi yaşıyan var mı? Lütfen bana yard edin

Feblayt

Aktif Üye
Üye
Uyku problemi yaşıyan var mı? Lütfen bana yard edin
Aslında melekler bi soru sorucam yeni evime taşılı 4 ay oldu sorunum burayami alışamadım nedendir bilmiyorum uykuya dalamiyorum yani inanılmaz bi uyku düzensizliğim var yani saatlerim Şaştı ve bi türlüde düzene girmiyor ne yapicam bilmiyorum gun içindede halsiz yorgun isteksizim yani açıkcası kendimi taniyamiyorum cok tembellestim yerimden kalkamiyorum sanki bütün gun uykum var beynim uyuşuk bunun üstesinden nasıl gelicem nedeni ne bilmiyorum ilk basta evi değişmemize bağladım ama artık 4 ay bitti bu problemi aşamıyorum böyle uyku problemi yaşıyan var mı aranızda uykuya dalamamak sürekli kafam dolu uykuya dalmak istediğimde beynimde bişeyler beliriyo gun icinde gördüğüm izlediğim seyler aklıma geliyo İnternet'e giriyorum kalkıp yada kitap karıştırıyorum olmadı mutfağa girip bişeyler hazırlıyorum aklıma düşüyor gece yarısı uykum kaçıyor nedeni ne anlamıyorum

Yer degişikliginden kaynaklanabilir evet benimde uyku sorunum vardı daha yeni yeni düzelttim.Çalışıyorum ve sabah yatıyordum 4 5 te 7 kalkıyordum gün içersinde halim kalmıyordu ayakta uyukluyordum .1 haftadır duzenli uyuyorum.Kendimi güzelce yordum bütün gün artı eve geldim üstünede temizlik yaptım bır yatmısım ki daha yemek bile yemeden daha sonrada düzene girdi uykum.sat 9:30 dedim mi yataktayım.Vücut bir gün uyudugun saate alısırsa devamı gelıyor sende bu yöntemi kullan kendını guzelce yor sonra yat yoksa uyuyamassın erken bıle yatsan o yorgunluk uykuyu ballandırıyor ,ben ne zaman uyku düzensizligi yaşasam hep böyle yaparım işede yarar geçmiş olsun

Sagol Canim gercekten işkence bu uyku sorunu insanın bütün düzenini bozuyo insallah aşarım diyorum

Geri