gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Uyku Ve RÜyalar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Uyku Ve RÜyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyku ve Rüyanın Mahiyeti

Uyku ve Rüyanın Mahiyeti

Vahiy gölgesizdir, sâfidir. Peygamberlere hastır. İlham ise gölgelidir, renkler karışır. İnsandan başka, melekler ve hayvanlarında mazhar olduğu bir keyfiyettir. İlham bir gaybi bilgi türüdür. Rü’yanın esrarı tam bilinmemekle beraber, insanoğlunun hayret ve merakını celbedip, beşeriyetin varoluşundan beri hep ilgi odağı olmuştur. Rüya, ahiret alemi ile de ilişkilidir.Bu ilişkiyi yakalama,...
  2. Mor Ve Ötesi - Uyku

Mor Ve Ötesi - Uyku

saat bir, uykum yok gel bir bardak su içelim bulanıklık suyla aksın gitsin paniğe lüzum yok herşey kontrol altında kesici aletler dolaplarda tehlike çok uzakta saat iki uykum yok ya biz biraz çalışsak bulantı yazıyla silinse gitse uyumak istiyorum, rahatsız etmeyin saat üç, uyumak istiyorum bir tuvalette çiçekleri sulamak uyumak istiyorum, rahatsız etmeyin ________________________
  3. Bebekler ve Uyku

Bebekler ve Uyku

bebeklerin uyuması için dua bebekler için uyku duası 4 aylık bebek ne kadar uyur bebekler ne zaman görmeye başlar 2 5 aylık bebek kadar uyur Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için mutlaka düzenli uykuya gereksinimleri vardır. Uyku gereksinimi yaş büyüdükçe azalmaktadır. Yeni doğan bir bebeğin uyku gereksinimi yaklaşık 16,5 saatken 3 aylık olduğunda 15 saat, 9 aylık olduğunda 14 saat,...
  4. Evlilik ve uyku pozisyonu

Evlilik ve uyku pozisyonu

çiftlerin yatış pozisyonları uyku pozisyonuna göre kişilik eşlerin yatış şekilleri çiftlerin pozisyonları ve anlamları ve anlamları Vücut, uykudayken konuşmaya devam ediyor. Partnerinizle yatış pozisyonunuz hem sizin iç dünyanızı, hem de ilişkinizin durumunu anlatıyor. Tabii, dinlemesini bilene... Yüz yüze mi uyuyorsunuz, yoksa sırt sırta vererek mi? Salt ayaklarınız mı temas ediyor,...
  5. Düzenli Yaşam ve Uyku

Düzenli Yaşam ve Uyku

Sağlık ve zindelik için düzenli yaşam ve uyku vazgeçilmez şartlardır. Uyku gereksinimi insan yaşamı boyunca süre açısından değişkendir. Yeni doğmuş bir bebek neredeyse günün tamamını uyuyarak geçirir. Aylar içinde uyku gereksinimi giderek azalır. Oyun çocukluğu döneminin özellikle ilk yıllarında öğlen uykuları pek çok çocuk için vazgeçilmezdir. Büyüme hormonu uykuda salgılandığından...

Sayfayı Paylaş