gebe
  1. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Uykucu Kedi :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

BU KEDİ SÜREKLİ UYUYOR!..
    Japonya'da bir ev kedisi uykuya o kadar düşkün ki yanında top patlasa zahmet edip gözünü bile açmıyor.​

Bu ilginç kedi ile ilgili haber yapan Japon gazeteleri, beyaz kedinin gününün tamamına yakınını uykuda geçirdğini yazdı.​

Bu kedi uykuya o kadar meraklı ki uyuduğunda başına konulan konserve kutularını merak edip bakmadığı gibi, başındaki o kutulara aldırmadan uykusunu sürdürüyor.Sadece acıktığında ve tuvalet için gözlerini açan bu ilginç kedi, ihtiyacını giderir gidermez yine uykuya dalıyor.​

İŞTE O UYKUCU KEDİ..

2. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler ;)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Allah'ım bu ne yaa koptum gülmekten harika bir kediymiş vallahi.Keşke benim kedim de uyusa böyle yaramazlık yapmasa hahaha

ÇOk saol ya gece gece baya güldüm + rep benden :)

4. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sizlerde çok sağolun meleklerim:d040:

5. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirinmiş ama keyfine biraz düşkün bi kedi galiba....

Uykucu Kedi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

yavru kedi hastalıkları kedilerin bakımı kedilerde mantar kedilerde mantar hastalığı kedi hastalığı Kedilerin Bakımı ve Hastalıkları Yavru kedi bakımı Altı haftalık bir yavru kedi Gözleri kapalıysa, ılık çaylı pamukla gözlerini hafifçe silebilirsiniz Eğer gözleri iltihaplı ise teramicyn göz merhemi sürebilirsiniz Çok küçük yavru kediler tuvaletlerini kendileri yapamazlar, sizin...
  2. Kedi sözlüğü

Kedi sözlüğü

kedi sözlüğü Aguti Kedinin kürkünün zemin rengi Albino Kedilerin derilerindeki pigment eksikliği sebebi ile tüy renginin beyaz ve göz renginin pembemsi olması Ailurophobe / Eylurofob Kedi ve köpeklerden aşırı derece korkma Amputi Üç bacaklı engelli kedi Bakteri Hastalıklara sebep olan mikro-organizmalar Barınak Sokak hayvanlarının koruma amaçlı olarak muhafazaya alındığı...
  3. Kadınlar mı Erkekler mi Daha Uykucu

Kadınlar mı Erkekler mi Daha Uykucu

erkek, erkekler, kadın, kadın erkek ilişkisi, kadın sağlığı, Kadın-Erkek İlişkileri, kadınlar, kadınlar ve sağlık, Sağlık, sağlık haberleri, Uyku Alışkanlıkları, Uyku Araştırmaları, uyku süresi İngiliz uzmanlar, ‘kadınlar mı yoksa erkekler mi daha çok uyuyor’ sorusunun yanıtını buldu! Buna göre, kadınlar erkeklerden 20 dakika daha fazla uykuya ihtiyaç duyuyor. Loughborough...
  4. Kedim kakule

Kedim kakule

evcil hayvan bakımı, kedi bakımı, sağlığı hakkında tüm bilgiler sevgili melek arkadaşalrımmm:D:D sabah yürüyüşüne çıktığım birgün bir baktım bir yavrucak miyavlıyorrr acıkmışş evden gittim süt getirdim ama çok küçüktü sokakta bırakmaya kıyamadımm eve aldımm artık benidme kedim oldu hahaha işte kedim kakulee çokyaramaz ama resmini çekene kadar mahvoldum:D:D kudurruken...
  5. kedimde iştahsızlık

kedimde iştahsızlık

merhaba kedim yaklaşık 3-4 hafta önce doğum yaptı .. iştahsızlık var yemiyor süt içmiyor sosis yemiyor su bile nadir içiyor :( ne yapmalım ?

Sayfayı Paylaş