gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua Arkadaşlar öncelikle merhaba diyorum ve sizden yardım istiyorum 10 yaşında ki oğlum geceleri uykusunda çok korkuyor bunun için uykuda korku için dua yazın bana lütfen!

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Korkanın Okuyacağı Duâ

Rüyada Korkanın Okuyacağı Duâ

Rüya kötüye işaret olduğu yolunda kendisinde şüphe belirirse, hemen şu duayı okumalıdır: "Allâhümme innâ neûzü bike min ameli'ş-şeytani ve seyyiâti'l-ahkâm." "Allah'ım, şeytanın şerrinden ve rüyanın kötüsünden sana sığınırız." İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı, Allah'a sığınmalıdır: "Eûzü...
  2. Uykusunda Korkanların Okuması Gereken Dua

Uykusunda Korkanların Okuması Gereken Dua

bebekler için korku duası uykuda korkan bebekler için dua gece korkanlar dua uykusunda korkan çocuğa okunacak uykuda çocuğa okunacak Gece yattığımda dua okuyorum fakat bazı geceler uykumda sıçrıyorum...Araştırdım uyukusunda korkanların okuması gereken bir dua varmış...Benim gibi uykusunda korkanlar varsa onlarada yardımcı olacaktır bu dua... Uykusunda korkanlar bu duayı yatmadan evvel...
  3. Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua nedir lütfen Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Duayı yazın lütfen!
  4. Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine yakını ölen birinin okuyacağı sduayı sizlerle paylaşıyor ve tüm ölümşlere Allah'tan rahmet diliyoruz. İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn.Allahümme ındeke ahtesibü müsıybetiy fe'cürniy fiyha ve ebdilniy biha hayran minha. Resulü Ekrem buyurdu:...
  5. Sokak Ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Sokak Ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Sokak Ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua hangi duadır kızlar lütfen acil yazın.

Sayfayı Paylaş