gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

uykuluk değil seyirlik

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 8 Ocak 2009
  2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
uykuluk değil seyirlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüman değilim

Müslüman değilim

Siyasi görüşünü açıklamaktan çekinmeyen Lale Mansur "Söz Sende" programında "’Ben müslüman değilim’ dedi. Cumhuriyet mitinglerinin darbe planlarının bir parçası olduğu düşüncesini taşıdığını söyleyen Lale Mansur, müslümanlığa da inanmadığını açıkça ifade etmekten çekinmedi. "İnanmıyorum, o yüzden müslüman değilim. Bize din dersinde namaz kılacaksın, oruç tutacaksın,...
  2. Uykuluk peynirli tarifi

Uykuluk peynirli tarifi

uykuluk nasıl yapılır uykuluk tarifi nedir çökelekli tarifler Şahsen ne olduğunu ilk başlarda anlamadım ama araştırma yapınca ne olduğunu anladım.Ne yalan söyleyeyim ilkkez duydum:)Bilenler yada bilmeyipte hoşuna gidenler buyrun peynirli uykuluk tarifi. Uykuluk nedir?bilmeyenler için=) kuzunun boynunda gırtlakla et arasında kuzunun emdiği sütlerin birikmesinden oluşan özel bir ettir. Asla...

Sayfayı Paylaş