gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uykum gelmiyor uyuyamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar bir aydır uykum gelmiyor ne yapmalıyım diye düşünüyorum ilaç vs kullanmadım. Sizin başınıza hiç böyle bir durum geldi mi ? Uyumak için neler yapıyorsunuz. İlaçla uyumak yada ilaca bağlı kalmak istemiyorum. Günde 3-4 saat toplamda uyumuyorum bile zannedersem lütfen bana tavsiyelerde bulunun arkadaşlarım. Haber bekliyorum sizden...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

uykum gelmiyor uyuyamıyorum ne yapmalıyım kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim kusuyor ne yapmalıyım kızlar

bebeğim kusuyor ne yapmalıyım kızlar

Kızlar 3 aylık bir kızım var o kadar sakin bir bebek ki anlatamam. Ama bu günlerde bir sorun var çözemediğim sürekli kusma sorunu var. Doktora götürdüm korkulacak birşey yok diyor. Ben bebeğimi Aptamil maması ile besliyorum. Bu durumla karşılaşan oldu mu ? Bebeğiniz hiç kusuyor mu ? Bu sorunu nasıl atlatırız.Önerisi yada fikirleri olanların tecrübelerini bana aktarmasını bekliyorum.
  2. bebeğimin burnu tıkalı uyuyamıyor ne yapmalıyım ne yapabilirim

bebeğimin burnu tıkalı uyuyamıyor ne yapmalıyım ne yapabilirim

Kızlar mevsimler değiştiğinden dolayı 5 aylık kızımı malesef hasta ettim. Burnu tıkalı uyuyamıyor uyumuyor çok huzursuz ve sürekli ağlıyor. Bu bebişimin burnundaki sümükleri nasıl çıkarırım bana tam olarak ne tavsiye ediyorsunuz. Yardımcı olursanız sevinirim. Burnu tıkalı diye yatamamasının yanında birde mamada yiyemiyor. Sürekli bir ağlama hali var çok kötü durumdayım. Doktora gittim verdiği...
  3. uykusuzum bir türlü uykum gelmiyor

uykusuzum bir türlü uykum gelmiyor

merhaba ben gece çok geç yatıyorum sabahta saat 12:00da okula gidiyorum saat 10:15 gibi de kalkıyorum bana sadece 2 saat kalıo gece uykumu nasıl getirebilirim.
  4. kızım ders çalışmıyor ne yapmalıyım

kızım ders çalışmıyor ne yapmalıyım

Ne yaptıysam ders çalışmayı sevdiremedim. Kızım neden ders çalışmıyor? Tecrübeli anneler yardım edin :(
  5. Uyuyamıyorum ne yapmalıyım ?

Uyuyamıyorum ne yapmalıyım ?

uyuyamıyorum,uykusuzluğa ne iyi gelir,uykum nasıl gelir,neden uyuyamıyorum,uykusuzluğu nasıl gideririrm,uykusuzluğa iyi gelenler Uyumadan önce bir dilim tavuk, hindi veya bir muz yiyin. Bu yemekler triptofan içerir. Serotonin üretilmesini sağlayan bir amino asittir triptofan. Serotonin ise uyumanıza sebep olan bir beyin kimyasalıdır. Karbonhidratlar triptofanın beyne gitmesine yardımcı...

Sayfayı Paylaş