gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Uyumadan önce mutlaka bir bardak için

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Başlığı görünce şimdi diyeceksiniz ki uyumadan önce içeyim içmesinde de ne içicem:DHemen cevap vereyim tabi ki de SU :))))Buyrunuz... [​IMG]
    Uyumadan önce mutlaka bir bardak için

Yatmadan önce bir bardak içildiğinde kalp krizi riski azalıyor...Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Türk, özellikle kalp ve damar hastalığı olan kişilerin yatmadan önce birkaç bardak su içerek kalp krizinden korunabileceklerini söyledi.
    Kanın yüzde 80'inin sudan oluştuğunu, bu suyun kanın akışkanlığını sağladığını söyleyen Prof. Türk şöyle devam etti: "Özellikle kalp ve damar hastalığı olan kişilerde, vücudun aşırı sıvı kaybetmesi sonucunda kanın akışkanlığının azalması, kalp krizi ve felce neden olabiliyor.”

AKŞAM YEMEĞİ ÖNEMLİ
    Akşamları biraz fazla yemek yendiğinde kan içindeki yağ, kolesterol ve protein miktarının arttığını söyleyen Türk “Akşam yemeğinde ve yatmadan önce içilen birkaç bardak su kanın akışkanlığını artıracağı için kalp krizi riskini de azaltıyor. Gün içinde 2-2.5 litre su içmemiz gerek” dedi.

Uyumadan önce mutlaka bir bardak için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyumadan önce kadın ne yapar

uyumadan önce kadın ne yapar

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. öfkeLendiğinizde biR baRdak su için...!

öfkeLendiğinizde biR baRdak su için...!

Uzmanlar, insanın öfkelendiğinde kanın beyne akmasının, beyin damarlarındaki basıncı arttırdığını, bu durumda kandaki zehir oranının en üst seviyeye ulaşırken kandaki oksijen oranının da düşerek beyin hücrelerinin yaşlanmasına yol açtığını belirtti. BİR BARDAK SU İÇİN Öfkenin vücuttaki katekolamin adlı maddenin salgılanmasına neden olduğuna işaret eden uzmanlar, "Bu madde merkezi...
  3. 8 bardak suyunuzu mutlaka için

8 bardak suyunuzu mutlaka için

Ben bana göre fazla olan kilolarımdan kurtulmak için diyetisyene başvurdum.Diyetisyenim bana gerekli olan diyeti verdi.Diyetim de günde 8 bardak duyum var.Mutlaka günlük 8 bardak suyumu içiyorum.Yemek yesem de yemesem de mutlaka içmem gerekiyor.Artık kendime şart koştum 8 bardak suyu içmeden günümü tamamlamıyorum:DNormal de 4-5 bardak anca içerdim.Ama diyetisyenimin dediğine göre günde 8...
  4. Her gün bir bardak için

Her gün bir bardak için

Ben normalde bir bardak suyu zor içen bir insanım.Annem tutturmuş kızım elma sirkesi iç diye.Zayıflarsın diyor.Ama ben naısl içerim onu midem kaldırmaz.Hadi sirkeden geçtim turpun suyunu nasıl içerim:SBen içemem melişlerim ama siz için.Mutlaka için bari siz sağlıklı kalın:) Böbrek taşı, astım, sarılık ve romatizmanın ilacı...Vücuda başka yararlarının yanı sıra özellikle ''karaciğerin...
  5. öyle bir geçer ki sivilce ?? Mutlaka okuyunuz

öyle bir geçer ki sivilce ?? Mutlaka okuyunuz

öyle bir geçer zamanki berrin sivilce berrin sivilce yüzü öyle bir gecer zamanki geçer zaman ki Benimde çok dikkatimi çekiyordu bayanın yüzündeki sivilceler.Sivlcelerden kurtulunca güzelliği dahada ön plana çıkmıştır... Sivilceler kesin çözüm pembe maske (Gündem haberleri) Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Öyle bir geçer zaman ki' dizinde, hukuk fakültesi...

Sayfayı Paylaş