gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

uyumak..........

Konu, 'Çöplük' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: uyumak..........

hepsi cok guzel gercekten hele bebekler cok sirin,emegine saglik

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ya bebısler cok sekerr....ya yerım ben onaları ne guzel uyuyorlarr..,emegıne saglık canım

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok hoş resimler gerçekten, ellerine, emeğine sağlık canım. + rep

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

bebeklere bittim ben ya :D
    cok sagol

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bebişler ne güzel uyuyorlar bayıldım :)
    bende uyumak istiyorum :D

uyumak.......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyumak

uyumak

Kendini uykuda görmek gaflete, Uyumak yahut bunu istemek tembellik ve işsizliğe; Uyumak, sadece korku ve endişesi olanlar için hayra ve kurtuluşa; diğerleri için pişmanlık ve üzüntüye, Uyku, taat ve ibadette gevşeklik göstermeye, bekar kız için evlenmeyee, Salih ve alim kulun uyuması hayırlı yolculuğa, ceht ve gayrete, yalınzlığa çekilmeye, dünyadan uzaklaşmaya; Sırtüstü uyumak gaflete yahut...
  2. Az uyumak kilo aldırıyor

Az uyumak kilo aldırıyor

Dünya’nın ortak sorunu olan kilo problemi, genellikle çok yemeğe ve az hareket etmeye bağlı olsa da; az uyumanın şişmanlığı tetikleyen gizli bir düşman olduğu saptandı. Kadıköy Şifa Sağlık Grubu’ndan Beslenme ve Diyet Uzmanı Seda Bahtiyar Tatay, son 40 yılda yapılan araştırmaların, günümüzde uyku süresinin dokuz saatten yedi saate düştüğünü ve insanların daha az uyuyup daha çok kilo...
  3. uyumak sadece uyumak...

uyumak sadece uyumak...

uykuya aşırı düşkün olduğumdan dolayı genelde 10:30-11:00 gibi kalkarım bugün eşimin sınavı olduğu için erken kalkıp kahvaltı filan hazırlamam gerekiyodu tam sabah 05:15 de kalktım ve uykusuzlukta başım çatlıyooo :S uyumak istiyorum yaaa :d014: yanımda birinin olmasına gerek yok koltukta bile uyumaya razıyımm :e015:
  4. Sıcaklarda Uyumak İçin Tavsiyeler

Sıcaklarda Uyumak İçin Tavsiyeler

patates kızartması Kızlar her geçen yaz daha sıcak geçiyor...Gündüzleri bir şekilde geçiriyoruz ama geceleri sıcaklarda uyku uyumak neredeyse mümkün değil...Peki sıcaklarka nasıl başedebiliriz sıcak yaz gecelerinde nasıl uyuruz...İşte cevabı :ehi:  Stresten kaçın: Spor yapın (ama yatmadan iki saat önce değil). Dengeli beslenin. Sigarayı bırakın. Çay ve kahveyi azaltın.  Gürültü: Sokak...
  5. Yazın Rahat Uyumak İçin!...

Yazın Rahat Uyumak İçin!...

yazın rahat uyumak, yolları, sıcaklarda nasıl uyunur, neler yapmalı, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu havalarda çekilen en büyük sıkıntılardan biri gece çekilen uykusuzluklardır melekler.Sağa dön sola dön bir türlü uyunmaz sıcaklardan... Ancak onun da bazı çareleri var melekler.Bakın size bir kaç öneri :tik: •Yatak odalarımızın yeri çok önemlidir. Yatak odasının...

Sayfayı Paylaş