gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Uyurken Güzelleşebilirsiniz

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilt bakımı cilt güzelliği

Gece uykuya daldığınızda alacağınız ufak tefek bazı önlemlerle cilt bakımınızın devam edeceğini biliyor musunuz melekler ? İşte uyurken güzelleşmenin tüyoları :tik:

Siz uyurken cildiniz kendini yeniler. Bu nedenle yatmadan önce uyguluyacağınız ürünlerin cilde nüfuz etmesi çok daha kolay olur. İşte uyurken güzelleşmek için yapmanız gerekenler

CİLDİNİZİ NEMLENDİRİN

Gece yatmadan önce gece kreminizi yoksa gündüz kullandığınız nemlendiriciyi sürün.

ELLERİNİZİ YUMUŞATIN

Ellerinize ve tırnaklarınıza el kremi sürün.

SİVİLCELERDEN KURTULUN

Sivilcelerin tedavisinde kullanılan kremlerin ve jellerin gece uygulanması çok daha uygundur. Çünkü bu kremler güneşle temas ettiklerinde cildi tahriş edebilirler.

GÖZ ALTI KREMİNİZİ SÜRÜN

Göz altı kırışıklıklarına veya renk değişikliklerine karşı kullandığınız kremi veya jeli yatmadan önce sürerseniz daha iyi sonuç alırsınız.

Uyurken Güzelleşebilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyurken seyrettim

uyurken seyrettim

Seni uyurken seyretmek, nefes alışını duymak için sessizce odana girdim. Gözlerin kapalı, huzur içindesin. Saçının bukleleri melek yüzünü çevreliyor. Birkaç dakika önce içimin sıkıldığını fark ettim. Dikkatimi işime veremedim ve bu yüzden sessizce seninle konuşmak üzere odana geldim. Bu sabah yavaş giyindiğin için sabırsızlanıp, sana söylendim. Saçını tararken “acıyor” dediğinde sana kızgın...
  2. Uyurken konuşurmusunuz

Uyurken konuşurmusunuz

Bekar evlerini bilen bilir her zaman kalabalıktır çoğu zamanda bir kanepede 2 kişi yatılır ben gece uyumuşum yanımda uyuyan sabah anlatıyor ben: bugs bunyy bugs bunny arkdaşım: ne dion lan b:yok yok cin ali cin ali Alm manyakmısın besmele çek yat lan B:doğru çekimde post makinası soğumasın benimle aynı kaderi paylaşan kader mahkumları varmı ???????????????? benim gibi...
  3. Masrafsızda Güzelleşebilirsiniz

Masrafsızda Güzelleşebilirsiniz

Kızlar illa güzelleşmek için çok para harcamanıza gerek çok para harcamadan doğal besinlerle pratik bir şekilde güzelleşebilirsiniz...Nasılmı işte cevabı :tik: VÜCUDUNUZU AVOKADO İLE YUMUŞATIN Olgun bir avokadonun çekirdeğini çıkartıp kabuklarını soyduktan sonra meyveyi tüm vücudunuzda gezdirin. Bu işleme 20 dakika boyunca devam ettikten sonra duşa girin. Doğal nemlendirici özelliği...
  4. İnsan Makyajla Ne Kadar Güzelleşebilir

İnsan Makyajla Ne Kadar Güzelleşebilir

tavşan görselleri Meleklerim şu gördükçe "offf, ufff" dediğimiz çinli çıtırlar var ya; meğer hepsi birer makyaj güzeliymiş. Bakın da görün valla ben bunların hepsinden güzelim. Tabi makyajsız hallerinden. :Dancing_angry: İnanılır gibi değil yahu...
  5. Az Uyursanız Beliniz Kalınlaşır !

Az Uyursanız Beliniz Kalınlaşır !

Bu konu; az uyumanın beli kalınlaştırdığı konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uyku düzeni genel sağlığımız açısındna büyük önem taşır. Öyle ki cildimizden psikolojimize, saçlarımızdan kalbimize kadar sağlıklı olabilmek için uyku düzenine son derece dikkat etmemiz gerekir. Ancak ne yazık ki her insan bu düzene uyamayabilir. Edinilen yanlış alışkanlıklar, yatmadan önce yapılan...

Sayfayı Paylaş