gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uyuşma var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sağ El serçe parmağı ve yüzük parmağında uyuşma var ve ayak parmakları

uyuşma var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak ve bacaklarda uyuşmalar

Ayak ve bacaklarda uyuşmalar

bel omurları el ayak tutmaması Ayak ağrısı gelince yerinde duramaz insan o nasıl ağrıdır öyle elin ayağın tutmaz deyimi tam o esnada devreye girer gerçektende tutmaz çünkü o ağrı geçene dek kıpırdayamaz elinden birşey gelmez.ALLAH korusun felç ihtimalinde artar. Nedenlerini inceleyelim... 1- BEL FITIĞI: (%66) Bel omurları arasında bulunan ve disk adı verilen yapının fıtıklaşarak kalça ve...
  2. Koldaki uyuşmalar

Koldaki uyuşmalar

Koldaki uyuşmalar neden oluyor sebepleri ve tedavisi nasıl olmalı? Lütfen kol uyuşması nedenleri ve nasıl geçeceğini yazın bana
  3. Ellerimde parmak uçlarımda uyuşmalar var neden olabilir?

Ellerimde parmak uçlarımda uyuşmalar var neden olabilir?

Bir süredir ellerim de uyuşmalar var. Özellikle parmak uçlarım çok uyuşuyor.Neden olabilir ?Doktora gitmekten de nefret ediyorum.Off ne yapacağım ya ?:(
  4. Dudak Uyuşmasının Nedenleri?

Dudak Uyuşmasının Nedenleri?

dudak uyuşması,dudak uyuşması neden olur, dudak neden uyuşur,dudak uyuşması hangi hastalığın habercisi,dudak uyuşması hakkında tüm bilgiler, Genellikle vücudun mütenevvi bölgelerinde husule gelen uyuşmalar insanların büyük bir çoğunluğu tarafından önemsenmemektedir ancak uzmanlar pek çok hastalığın belirtisi olabileceği konusunda uyarılarda bulunuyorlar. İşte uyuşmanın görüldüğü yerlerden...
  5. Ayak uyuşmasının nedenleri?

Ayak uyuşmasının nedenleri?

Her ayak uyuşması endişelenmeyi gerektirmese de ayak uyuşmasının nedenleri hakkında genel bilgiye sahip olmak doğru zamanda tıbbi yardım almayı sağlayabilir. Ayaklardaki uyuşmanın yaygın nedenlerinin başında, ‘periferal nöropati‘ denilen sinir hasarlanması gelir. Sinirlerde bir tür hasar ya da kan dolaşımında bir sorun olması söz konusudur. Ayaklarda bir türlü geçmeyen uyuşmalar ayakta...

Sayfayı Paylaş