gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

uyusunda büyüsün ninniniiiii:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: uyusunda büyüsün ninniniiiii:)

bir o kadarda tatlıdır umulmadık yerde gelen uykular nedense adminim

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bende uyurdum iş t-yerinde masanın altında bide örtü geerdim kimse çakmazdı :haha:

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ahhh yazık ya demekki uyumanın yeri ve zamanı yokmuş bir kez daha kanıtlanmış oldu:D
    emeğine sağlık canım

uyusunda büyüsün ninniniiiii:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Büyüden şüphelenen birinin neler yapmasını gerektiğini ve bu büyüden nasıl korunacağını bilmesi o kişi için hayati önem taşır. Bundan korunmayı bilmezseniz doğal olarak bu kötü büyülerden olumsuz olarak etkilenirsiniz. Şimdi geçelim asıl konumuza üzerinizdeki büyüyü nasıl anlayacaksınız. En belirgin özelliklerinden olan alametlerden birisi üzerinde büyü olan insanların sürekli bir gerginlik ve...
  2. Büyü

Büyü

Bakınız; Sihir / Sihirbaz.Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çok dikkatli olmak gereklidir. Rüyayı gören kişinin içinden yıkanmak gelmiyorsa büyü rüyası uyarı olarak alınmalıdır. Rüyada büyü görmek, yolsuzluga isarettir. Kendini birisine begendirmek maksadi ile...
  3. Sinan Özen - Uyusunda Büyüsün

Sinan Özen - Uyusunda Büyüsün

Beni mi bulur, beni mi bulur Hep şımarık hep zor hatunlar Gece oturur, gündüz uyur Ayağına ister gelsin uşaklar Beni mi bulur, beni mi bulur Hep şımarık hep zor hatunlar İş bilmez bana buyurur Ateşte kararır çaydanlıklar Sultanlar sultanıymış haspam Dokununca kırılırmış yosmam Toymuş tomurcukmuş ben kulak asmam Gelecekse gelsin garip gönlüme Uyusunda büyüsün öyle gelsin Anasının kuzusu dize...
  4. orda burda uyuya kalanlar:D

orda burda uyuya kalanlar:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. büyü

büyü

başkalaları tarafından büyü yoluyla hakkınızın yenildiğini hiç düşündünüzmü?

Sayfayı Paylaş