gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Uyuyamıyorum artık

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor
    Bu nöbetler çok zamansız[​IMG] hiç bitmiyor

Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor
    Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor

Bu gece de ağlıyorum
    Hem de hiç istemeden
    Tutamıyor engel olamıyor artık
    Gözyaşıma bu beden.

Uyuyamıyorum artık
    Sabahları görmeden
    Akıyor gidiyor içimden
    Ya gözyaşım ya da sen

alıntı

2. USAGİ

USAGİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uyuyamıyorum artık
    Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor
    Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor

Ali güvenin şarkısı bu.. eline sağlık...

Uyuyamıyorum artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  2. ::15 yıldır uyuyamıyor::

::15 yıldır uyuyamıyor::

::15 yıldır uyuyamıyor:: Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde ikamet eden 65 yaşındaki Zülfi İpek, uykusuzluk hastalığına yakalandığını ve 15 yıldır uyuyamadığını öne sürdü. Ergani'nin Cömert köyünde yaşayan Zülfi İpek, 15 yıldır uyumuyor. 50 yaşına kadar çiftçilikle uğraşan ve o güne kadar ciddi bir rahatsızlığı bulunmayan İpek, 15 yıl önce ortaya çıkan uykusuzluk problemi nedeniyle adeta...
  3. Merhaba Sizden Çok Önemli Bir Şey İstiyicem Abi Artık Uyuyamıyorum Bulmam Lazım

Merhaba Sizden Çok Önemli Bir Şey İstiyicem Abi Artık Uyuyamıyorum Bulmam Lazım

https://www.facebook.com/video/video.php?v=318329054898528 bu videoda fonda çalan şarkı adı nedir? Lütfen biliyorsanız https://www.facebook.com/cruelifee yazar mısını bana
  4. Hamileyim rahat uyuyamıyorum

Hamileyim rahat uyuyamıyorum

hamilelikte uykusuzluğun nedenleri,gebelikte uykusuzluğun sebepleri,hamilelikte rahat bir uyku için ne yapmalı,gebelikte rahat uyumak için yapılması gerekenler,gebelikte uyku hakkında bilgiler Gebeliğinizin en başından itibaren vücudunuzda oluşan değişiklikler neticesinde beyniniz size daha çok istirahat etmeniz gerektiği sinyalini göndermeye başlar. Kendinizi gün boyunca yorgun hisseder,...
  5. Uyuyamıyorum ne yapmalıyım ?

Uyuyamıyorum ne yapmalıyım ?

uyuyamıyorum,uykusuzluğa ne iyi gelir,uykum nasıl gelir,neden uyuyamıyorum,uykusuzluğu nasıl gideririrm,uykusuzluğa iyi gelenler Uyumadan önce bir dilim tavuk, hindi veya bir muz yiyin. Bu yemekler triptofan içerir. Serotonin üretilmesini sağlayan bir amino asittir triptofan. Serotonin ise uyumanıza sebep olan bir beyin kimyasalıdır. Karbonhidratlar triptofanın beyne gitmesine yardımcı...

Sayfayı Paylaş