uyuyamıyoruuuuuuummmmm

Bonita

Yeni Üye
Üye
uyuyamıyoruuuuuuummmmm
arkadaşlar gece oldumu ne oldugunu anlayamıyorum ve uyyamıyorum saat 4 5 oluyor ben hala ayaktayım. bu sorunum için ne yapailirim uyumak istiyorum artık ya :e015:

Cevap: uyuyamıyoruuuuuuummmmm

slm canim bu sorun bndede var sayilir ama senin gibi gec saatlere kadar degil,ve ben kendimi yatag atim hemnde yatarim sbn üseniyom biraz

bence sende benim gibi o saate kadar bekliyecene yatagina git bak nasil yatasin yada sabahlari calis bak nasil yorulup yatarsin yada bebek yap bak nasil yatarsin,,ha oda olmazsa uyku hapi al derimm:)

kendimi yataga atıyorum yine uyuyamıyorum. bir ara inanmazsın gözlerimi kapattım koyun saydım oda işe yaramadı:) yardımın için sagol

o zaman bosver canim yatma sende,,,keyfine bakk,eger sabah mecbur degilsen erken kalkmaya otur ama yok hep böyleyse uyku hapi al yada erken kalkip erken uyumaya bak canim,eger yardim edebildiysem ne mutlu bana,,sevgilerle canim

kimse belki inanmayacak ama sabah saatin 06:30 ve ben hiç uyumadan ayaktayım bu sorun ıcın herseyı yaptım ama olmadı:)

Son düzenleme:

canım aynı dert bendede vardı ama ben yatag yatar ya radıo acar yada tv onun sesıyle uyurdum....ancak bı ses uyuturdu benı..dene bebegım ıstersen

Canım benim bak bende eskiden böyleydim kulağıma müzik takıyodum slow bi parça ozaman yavaş yavaş uyumaya başlıyordum..artık müzik dinlemiyorum ama tekrar uyuyamama sorunu başladı bu da havalardan kaynaklanıyor çok sıcakk oyüzden

Belki gündüz çok çay kahve vs. tüketiyosun canım bunlar bazı insanların uykusunu etkiliyor çünki ama zor bi durum inş çözüm bulursun ...

Geri