gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

UzaKLarDasIN...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

...UzaklardasıN...
    Ben uçurumun kenarında,
    Sen aşağıdasın..
    Düşemiyorum!!

Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni !

Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ?

...UzaklardasıN...
    Ben uçurumun kenarında,
    Sen aşağıdasın..
    Düşemiyorum!!

Tebessümlerim eksikti hep benim ömrümün bu anına kadar..Seni gördüm, bir süre daha bir yakıştı yüzüme gülüşlerim.Nerden bilirdim ki yanımdayken bu kadar uzak olacağını ve meleği olduğum bir hüzün olup yüzümün zerrelerinde kaybolacağını !?

Gel az biraz, sar Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ?

...UzaklardasıN...
    Ben uçurumun kenarında,
    Sen aşağıdasın..
    Düşemiyorum!!

Gözümün yaşı çoktur benim, çilem dolmaz, yolum yokluktur benim ! Seni ben eyledim, yolumun tozlarını üfledim, çilemi uzak farzettim ! Bir melek olup seni hüznüm ilan edip, canımı yandırmana hevesliydim ! Bu kadar canımı yakacağını nerden bilebilirdim ! ?

Gel az biraz, dinlen ! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ?

...UzaklardasıN...
    Ben uçurumun kenarında,
    Sen aşağıdasın..
    Düşemiyorum!!

Ne çare derdime ! ?Uzak(larda)sın işte ! ! Aç kollarını Düşeyim ne olur ! ?
    Düşmeme izin ver ne olur ?

alıntı

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: UzaKLarDasIN...
    çok güzeldi canım ellerine sağlık...

UzaKLarDasIN... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreginden Uzaklarda....

Yüreginden Uzaklarda....

Buyrun Meleklerim yine cok duygusal bir paylasim sizlerle... Olmuyor Birtanem.. Olmuyor.. Yüreğinden Uzaklarda.. Çaresiz.. Sen Canımın Parçası.. Alnımın Yazısı.. Yoksun... Nasıl Yaşarım Ben Sensiz?..
  2. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...
  3. Uzaktan sevdim

Uzaktan sevdim

Uzaktan sevmek herzman için daha zordur... Uzaktan Sevdim Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde... Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediğim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktığında ya da her...

Sayfayı Paylaş